/ Hračky a hry / Auta a autíčka / RC modely aut / Hamleys létající talíř na dálkové ovládání
Exkluzivně
-65 %

Hamleys létající talíř na dálkové ovládání

Vrtulníček do kapsy! Jednovrtulový dron na dálkové ovládání je maximálně skladný, přesto s ním zažiješ spoustu zábavy. Je určený zejména do interiéru. Vrtulka krytá ve flexibilním těle je maximálně bezpečná. Stačí nabít vrtulníček přes USB kabel, dát do dálkového ovládání baterie a můžeš vyrazit na průzkumný let napříč tvým pokojem, domem, nebo třeba školou?

Zboží není momentálně dostupné
Toto zboží není momentálně skladem. Prohlédněte si podobné produkty zde.
  • nad 2 500 Kč doprava zdarma
  • K tomuto produktu získáš jako dárek Voucher na atrakce 100 Kč.
Informace o produktu

Nastartovat rotor, spustit vrtuli a vzlétnout vysoko do oblak. Nebo alespoň ke stropu obýváku! Snad každý z nás si někdy představoval, jaké to je asi usednout za knipl a řídit helikoptéru. Ale co takhle vyzkoušet si pilotovat miniaturní vrtulníček připomínající létající talíř? Pojďme na to! Jednovrtulový dron Flying Saucer od Hamleys, to totiž není jen obyčejný vrtulníček na dálkové ovládání. Jedná se o pozoruhodný miniaturní dron v jednoduchém a praktickém těle, který bliká a vysílá signály do okolí.

Miniaturní dron do kapsy

Malinký létající disk s vrtulí Flyiing Saucer je velmi nenápadný, flexibilní a odolný dron, který snadno schováš do kapsy, do batůžku nebo do školní brašny. Pak stačí jen „nakopnout vrtuli“, nažhavit dálkové ovládání a neidentifikovatelný létající objekt, neboli UFO, zamotá hlavu všem kolemjdoucím. Nikdo nebude mít ani nejmenší ponětí, že tajuplný létající talíř ve skutečnosti ovládáš Ty.

Jedna vrtule a spousty světel

Světélkující kabinku, která jakoby vysílá světelné signály a v místnosti rozehraje po stěnách magický kolotoč světel a barev, nadnáší jediná plastová vrtulka. Ta je bezpečně uložena v lehkém, ale přesto velmi odolném těle vrtulníčku.

(nejen) pro začínající piloty

Snadné pilotování pomocí dálkového ovladače v kombinaci s vysokou odolností kabiny předurčuje vrtulníček Flying Saucer do rukou pilota začátečníka. Snadno se naučíš hladce vzlétat i přistávat pomocí jediného tlačítka. A když se přistání úplně nepovede, nebo když se připlete do cesty překážka v podobě nábytku, lustru, či planetky z jiné galaxie, nic se neděje. Robustní kabina je odolná proti nárazům a součástí balení je i náhradní vrtulka!

Technické parametry
EAN 5015353568834
Katalogové číslo 564880
Materiál Plast
Použití Na cesty, Na doma
Typ baterie Není na baterky
Věk do 99
Věk od 8

Nejoblíbenější v této kategorii

/ Hračky a hry / Auta a autíčka / RC modely aut / Hamleys létající talíř na dálkové ovládání
Hamleys létající talíř na dálkové ovládání
Zboží není momentálně dostupné