/ Hračky a hry / Auta a autíčka / RC modely aut / Fun2Learn - hasičské auto na dálkové ovládání
Exkluzivně
-30 %

Fun2Learn - hasičské auto na dálkové ovládání

Hasičské auto na dálkové ovládání vydává autentické zvuky požárního vozu a další melodie. Snadné ovládání umožňuje pohyb dopředu a dozadu a rozvíjí u dětí prostorovou orientaci, koordinaci oka a ruky a v neposlední řadě fantazii a kreativitu při vymýšlení napínavých hasičských scénářů. Autíčko zábavnou formou přibližuje nejmenším dětem svět každodenních hrdinů, kteří zachraňují lidské životy.

Zboží není momentálně dostupné
Toto zboží není momentálně skladem. Prohlédněte si podobné produkty zde.
  • nad 2 500 Kč doprava zdarma
Informace o produktu

Hasiči jsou prostě hrdinové. Urostlí chlapíci s ošlehanou tváří, kteří se přiřítí houkajícím autem vždy, když to někde hoří. A pak se bez náznaku strachu vrhnou do akce a zachraňují lidské životy. Kdo z nás v životě nazatoužil alespoň na okamžik být statečným hasičem, nebo se alespoň svézt v obřím autě s majáky a s houkající sirénou?

Auto na dálkové ovládání
Hasičské auto na dálkové ovládání přibližuje svět požárníků těm nejmladším dětem. Autíčko je doporučeno pro malé hasiče už od roku a půl. Je robustní, tudíž odolá i poměrně nebezpečným karambolům či jinak složitým situacím.

S majákem a sirénou
Dálkové ovládání umožňuje jezdit s autíčkem dopředu a dozadu a vštípí budoucím řidičům nejzákladnější návyky pro řízení aut na dálkové ovládání. Rozvíjí v dětech koordinaci oka a ruky, bystří reakce a postřeh.

Během jízdy vydává autíčko autentické zvuky napodobující hasičskou sirénu a efekty jízdy velkého auta. Požární vůz je vybaven kromě majáků samozřejmě také žebříkem, stříkačkou a ovládacím panelem pro spuštění vody.

Pro rozvoj fantazie a kreativity
Samotná hra na hasiče rozvíjí v dětech fantazii, představivost a smysl pro spolupráci. Vymýšlení scénářů pro hru na hasiče zejména v kolektivu více dětí podněcuje kreativní myšlení. Třeba právě toto autíčko vypěstuje v dětech předpoklady pro ušlechtilé povolání hasiče.

Technické parametry
EAN 5015353474588
Katalogové číslo 474585
Barva
Materiál Plast
Použití Na doma
Typ baterie Jednorázové
Věk do 99
Věk od 1,5

Nejoblíbenější v této kategorii

/ Hračky a hry / Auta a autíčka / RC modely aut / Fun2Learn - hasičské auto na dálkové ovládání
Fun2Learn - hasičské auto na dálkové ovládání
Zboží není momentálně dostupné
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací