/ Vychytávky / Papírnictví / Psaní a kreslení / Hamleys airbrush barvy Sprayza
-30 %

Hamleys airbrush barvy Sprayza

Set foukacích fixů z Tebe udělá opravdového výtvarníka na pomezí uměleckého sprejera a malíře. V sadě najdeš osm fixů se schopností měnit barvy, jeden foukací nástavec, jednu aktivační (magickou) fixu, jednu tenkou fixu pro detailní kresby a celkem šest šablon. Pusť se do toho! Nasaď fixu do foukacího nástavce a už sprejuješ, už vznikají parádní (a legální) graffiti se spoustou dalších možností!

Zboží není momentálně dostupné
Toto zboží není momentálně skladem. Prohlédněte si podobné produkty zde.
  • nad 2 500 Kč doprava zdarma
Informace o produktu
Sada foukacích fixů dá tvému malování u stolu zcela nový rozměr. Najednou si můžeš připadat jako pouliční umělec, drsný sprejer (znáš například Banksyho? J), který vytváří umělecká díla pomocí barev ve spreji. Ty ale nemusíš porušovat zákon, ani běhat po městě. Postačí ti čistý papír a set Spryaza od Hamleys.

Miniaturní sprejovací náčiní
V setu najdeš hned několik vychytávek. Zaprvé jsou to speciální fixy a foukací nástavec. Fixu vložíš do nástavce, pořádně foukneš a najednou máš v ruce malý barevný sprej.  Už to samo o sobě pozvedá tvé malování do jiných dimenzí. Jemné barevné tóny bez ostrých linek, které se prolínají a zesilují podle toho, jak intenzivně danou oblast nastříkáš.

Fixy, co dokáží měnit barvu
Osmička barevných fixů ale není zcela obyčejná. Kromě sprejování dokáží také měnit barvy! Stačí kresbu nebo malbu přejet bílým aktivačním (takzvaně magickým) fixem a tvoje kresba začne měnit barvu před očima. Na kterou? To poznáš podle víček a koncovek jednotlivých fixů. A jedeme dál!

V sadě najdeš hned šestici šablon, které Tě naučí, jak správně využívat foukací fixy a v čem spočívá jejich kouzlo. Jakmile z Tebe bude zkušený „sprejer“, začneš si navrhovat vlastní šablony.

Šablony a tenká fixa
A ani toto ještě není všechno. Součástí Setu Sprayza od Hamleys je ještě tenká fixka pro detailní kresbu. Tudíž do nasprejovaných obrazů můžeš zakreslovat drobné detaily, ostré obrysy a tvoje umělecká díla se stanou dokonalými.
Vyzkoušej „sprejovací“ sadu Sprayza pro začínající umělce a propadni kouzlu foukacích fixů.
Technické parametry
EAN 5015353164373
Katalogové číslo 967414
Použití Na doma
Typ baterie Není na baterky
Věk do 99
Věk od 3

Nejoblíbenější v této kategorii

/ Vychytávky / Papírnictví / Psaní a kreslení / Hamleys airbrush barvy Sprayza
Hamleys airbrush barvy Sprayza
Zboží není momentálně dostupné