/ Hračky a hry / Hračky na ven / Bublifuky / Hamleys bublifuk Bubbleator růžový
Bestseller Exkluzivně
-30 %

Hamleys bublifuk Bubbleator růžový

Elektrický bublifuk vykouzlí nekonečný proud hravých bublin během několika málo vteřin. Stačí naplnit zásobník speciálním roztokem, který je součástí balení. Umístíš tužkové baterie do rukojeti bublifuku a už stačí jenom stisknout spoušť a držet. Výsledek? Bubliny, kam se podíváš a spousta zábavy pro každou věkovou kategorii.

Zboží není momentálně dostupné
Toto zboží není momentálně skladem. Prohlédněte si podobné produkty zde.
  • nad 2 500 Kč doprava zdarma
Informace o produktu

HAMLEYS BUBLIFUK - Bubbleator růžový


Není bublifuk, jako bublifuk. Do některých musíš foukat málo, do některých hodně, někde kapalina nedrží v terčíku, jindy bubliny praskají ještě dříve než stačí vzniknout. To ovšem není případ bublifuku Hamleys Bubbleator. Automatizovaný bublifuk na tužkové baterie se speciálním roztokem dokáže vyrobit tisíce bublin za pár vteřin, a to zcela bez námahy a bez zbytečného plýtvání náplně.

Ani moc, ani málo

Jemný motůrek poháněný tužkovými bateriemi je naprogramován tak, aby z trysky vyvinul přesně požadovaný proud vzduchu vzhledem ke konzistenci roztoku. Na jedno stisknutí vytvoří ve zlomku vteřiny desítky pevných přibližně stejně velikých bublin, které rozzáří úsměv ve tváři dětí všech věkových kategorií.


hamleys bubbleator red pack
hamleys bubbleator red lifestyle

Na hraní i na oslavu

Bublifuk je oblíbenou kratochvílí už po dlouhá desetiletí. Akorát mýdlové roztoky nahradily sofistikované směsi pro foukání opravdu kvalitních bublin, které vydrží opravdu dlouho. Díky tomu si s bublifukem Hamleys Bubbleator užiješ mnohem více zábavy než s jakýmkoli jiným. Bubliny můžeš střílet po kamarádech, narážet s nimi o sebe, nebo například s nimi vytvořit nezapomenutelnou atmosféru na jakékoli party nebo oslavě.


Bezpečná alternativa k dětským pistolkám

Svým tvarem připomíná Hamleys Bubbleator pistolku. Rukojeť, hlaveň, zásobník a spoušť. Jedná se ale o mnohem bezpečnější alternativu k jakýmkoli hračkám tohoto typu, které mohou být často i nebezpečné. Navíc díky tomu, že je zásobník bublifukové kapaliny přišroubován k tělu bublifuku, nehrozí jeho nechtěné vylití. Sezvi kámoše, vyber si každý svoji barvu a zahal svět do tisíců báječných bublin s Hamleys Bubbleatorem.


hamleys bubbleator green lifestyle alt
Technické parametry
EAN 5015353125138
Katalogové číslo 125138
Barva
Materiál Plast
Pohlaví Je to fuk
Použití Na ven, Na cesty
Rozvoj Tvořivost
Typ baterie Jednorázové
Věk do 99
Věk od 3
/ Hračky a hry / Hračky na ven / Bublifuky / Hamleys bublifuk Bubbleator růžový
Hamleys bublifuk Bubbleator růžový
Zboží není momentálně dostupné