/ Škola a volný čas / Výtvarné potřeby a aktivity / Modelování / 3D kreativní sady / Hamleys bublifuk Extreme Bubble Blaster
Bestseller Exkluzivně
-30 %

Hamleys bublifuk Extreme Bubble Blaster

S bublifukem Extreme Bubble Blaster si užijete spoustu legrace, doma i venku.

Zboží není momentálně dostupné
Toto zboží není momentálně skladem. Prohlédněte si podobné produkty zde.
  • nad 2 500 Kč doprava zdarma
Informace o produktu

HAMLEYS BUBBLE BLASTER - Extrémní bublifuk


Tohle je opravdový král mezi bublifuky! Vypadá na první pohled trochu jako samopal, trochu jako kulomet, ale ve skutečnosti je to mírumilovná „zbraň“ přinášející jen a jen skvělou zábavu. S kadencí automatické zbraně dokáže „střílet“ bubliny jednu za druhou, přesněji řečeno i několik bublin na jednou. Stačí stisknout spoušť a už to jede, už to bublá! Tisíce báječných bublin za jedinou minutu!

Šest bublifuků v jednom

O nekonečný přísun stovek a tisíců bublin se stará rotační hlaveň, ve které se točí hned šest bublifukových terčíků. Ty se střídavě namáčejí ve speciálním bublifukovém roztoku a probíhají před vzduchovou tryskou. Výsledkem je záplava bublin během pár vteřin.


hamleys extreme bubble blaster green
hamleys extreme bubble blaster green alt

Vyměnitelný zásobník

Zásobník se speciálním bublifukovým roztokem našroubuješ přímo na zbraň. Lze ho snadno doplňovat, ale pro tu nejlepší akci je skvělé mít zásobníků více. Pak už tebe a tvoje bubliny nic nezastaví.


Bezpečná alternativa k dětským pistolkám

Jak už bylo řečeno, svým tvarem připomíná Hamleys Bubbleator automatickou zbraň. Rukojeť, hlaveň, zásobník a spoušť. Jedná se ale o mnohem bezpečnější alternativu k jakýmkoli hračkám tohoto typu, které mohou být často i nebezpečné. Navíc díky tomu, že je zásobník bublifukové kapaliny přišroubován k tělu bublifuku, nehrozí jeho nechtěné vylití.


hamleys extreme bubble blaster green lifestyle
Technické parametry
EAN 5015353256139
Katalogové číslo 256131
Materiál Plast
Pohlaví Je to fuk
Použití Na doma, Na ven
Rozvoj Tvořivost
Typ baterie Jednorázové
Věk do 99
Věk od 3
/ Škola a volný čas / Výtvarné potřeby a aktivity / Modelování / 3D kreativní sady / Hamleys bublifuk Extreme Bubble Blaster
Hamleys bublifuk Extreme Bubble Blaster
Zboží není momentálně dostupné