/ Hračky a hry / Stavebnice / Plastové / Hamleys LEGO Londýnský autobus
Bestseller Exkluzivně
-30 %

Hamleys LEGO Londýnský autobus

Červený dvoupatrový autobus ze stavebnice LEGO je věrnou zmenšeninou londýnských dopravních ikon. Cenný exponát do sběratelských sbírek všech milovníků stavebnice LEGO, ale také skvělá edukativní hračka pro rozvoj jemné motoriky, logiky a také fantazie při hře na londýnskou městskou hromadnou dopravu.

Zboží není momentálně dostupné
Toto zboží není momentálně skladem. Prohlédněte si podobné produkty zde.
  • nad 2 500 Kč doprava zdarma
  • K tomuto produktu získáš jako dárek Voucher na atrakce 100 Kč.
Informace o produktu
Ikonický červený „doubledecker“ Tě vtáhne do nezaměnitelné atmosféry britského hlavního města. Mrkni se na plánek, pospojuj několik kostiček a už můžeš drandit od Tower Bridge k Westminster Aby, kolem Big Benu, přes Downing Street.

Model červeného autobusu je nejen cenným exponátem do sbírky každého milovníka stavebnice LEGO, ale v neposlední řadě také skvělou edukativní hračkou. Stavebnice sama o sobě rozvíjí u dětí jemnou motoriku, ale také logiku a prostorovou představivost při skládání modelu. Samotná hra s londýnským dopravním prostředkem, který jezdí na čtyřech funkčních kolech, rozvíjí fantazii a představivost. Ti zvídavější si navíc rádi nastudují něco málo z londýnských reálií, aby hra byla ještě zajímavější.

Tak co? Dokážeš vyjmenovat 5 nejznámějších londýnských pamětihodností? A co stanice metra? S červeným autobusem od značky LEGO je můžeš objet všechny! Usedni za volant a vyrážíme! Přizvat můžeš i další londýnské ikony, jako třeba LEGO panáčka britské královské gardy vyrobeného exkluzivně pro hračkářství Hamleys.
Technické parametry
EAN 5702015595407
Katalogové číslo 361329
Barva
Materiál Plast
Použití Na doma
Typ baterie Není na baterky
Věk do 99
Věk od 3
/ Hračky a hry / Stavebnice / Plastové / Hamleys LEGO Londýnský autobus
Hamleys LEGO Londýnský autobus
Zboží není momentálně dostupné