/ Hračky a hry / Stavebnice / Minifigurky / Hamleys LEGO Minifigurka
Bestseller Exkluzivně
-30 %

Hamleys LEGO Minifigurka

Exkluzivní LEGO figurka vojáčka britské královské gardy. Figurka stvořená speciálně pro Hamleys představuje ikonického londýnského vojáka v červené uniformě, bílých rukavicích a vysoké černé čepici z medvědí srsti. Skvělá hračka pro všechny fanoušky legendární stavebnice LEGO, stejně jako pro všechny fanoušky tradic Velké Británie.

Zboží není momentálně dostupné
Toto zboží není momentálně skladem. Prohlédněte si podobné produkty zde.
  • nad 2 500 Kč doprava zdarma
Informace o produktu
Kdo byl v Londýně a počkal si na výměnu stráží před královským palácem, ten ví, jaká je to paráda. Dokonale secvičené pohyby, přísná pravidla a hlavně perfektně nažehlené uniformy a ikonické dlouhé černé čepice ušité ze srsti černého medvěda baribala. To jsou vojáci britské královské gardy. Chrání panovníky Velké Británie už od roku 1660 a už více než 200 let nosí tyto tradiční uniformy.

Nyní se tyto ikonické postavy, příznačné pro Londýn a celou Británii, dočkaly svého ztvárnění v nejznámější stavebnici světa. Zábavná a nevšední kombinace tradičních britských uniforem s ještě tradičnějšími žlutými hlavičkami a notoricky známými ručičkami ve tvaru písmena U. Exkluzivní sérii panáčků královské gardy připravila značka LEGO speciálně pro hračkářství Hamleys. Nikde jinde je neseženeš!

Jedná se o klenot pro každého sběratele stavebnic LEGO, ale také o skvělou hračku na rozvoj fantazie. Dokážeš se sadou LEGO panáčků britské královské gardy nacvičit efektní výměnu stráží? Podaří se Ti dodržet královský protokol? A uchránit královnu a její rodinu před nepřáteli? Utvářej novodobé dějiny Velké Británie a zažij spoustu zábavy s panáčky královské gardy od LEGO!
Technické parametry
EAN 673419287616
Katalogové číslo 368571
Barva
Materiál Plast
Použití Na ven
Typ baterie Není na baterky
Věk do 99
Věk od 3
/ Hračky a hry / Stavebnice / Minifigurky / Hamleys LEGO Minifigurka
Hamleys LEGO Minifigurka
Zboží není momentálně dostupné