Exkluzivně
-60 %

Hamleys magická tabulka na kreslení

Kreslicí tabule pro malé i velké umělce. Bez prachu, bez vody, bez barev, bez špíny a jakýchkoli nečistot. S jediným nástrojem dokážeš tvořit magické barevné obrazy na principu „vyškrabávání“. Tím samým nástrojem opět rozetřeš černou hmotu pod pevnou folií a černá tabule je opět připravena na další umělecká díla, náčrtky, nebo vzkazy.

Zboží není momentálně dostupné
Toto zboží není momentálně skladem. Prohlédněte si podobné produkty zde.
  • nad 2 500 Kč doprava zdarma
Informace o produktu
Psaní a kreslení na klasickou tabuli jsme si vyzkoušeli snad všichni. Doma nebo ve škole – vždy se to neobešlo bez prstů, rukou a zpravidla i obličeje, vlasů a oděvů obarvených křídami, nebo alespoň jejich prachem, bez menší povodně při mytí tabule zapáchající nasáklou houbou a tak nějak obecně bez svinčíku široko daleko. Tak právě s tím je teď konec! Protože magická tabule od Hamleys ti dovolí vytvářet ještě barevnější a ještě zábavnější obrazce, malby, náčrty a vzkazy, aniž bys musel použít křídu nebo houbu.

Malování bez špinavých rukou

Tabule funguje na principu jakéhosi vyškrabávání. Pestře barevná deska je pokryta černou hmotou a přetažena pevnou fólií. Pomocí speciálního plastového nástroje (ale klidně i pomocí prstů či čehokoli, co není příliš ostré) můžeš hmotu stírat a na světlo boží vyjdou magické pestrobarevné kresby, obrazce a malůvky. Záleží jen na tvé fantazii, ale na internetu najdeš spoustu inspirace a návodů.

Jeden nástroj na pestrobarevné malování

A když chceš tabuli omýt a začít znova? Jednoduchá pomoc! Ten samý plastový nástroj otočíš a jeho plochým koncem jemnými tahy rozetřeš černou hmotu opět po celé ploše. Tabule je teď krásně černá, čistá a připravená pro další umělecká díla.

Kreativní zábava kdykoli a kdekoli

Tato magická tabule rozvíjí kreativní myšlení, fantazii i jemnou motoriku. Vzít si ji můžeš do batohu, na výlet, do auta, zkrátka kamkoli, kde se budeš chtít zabavit chvilkou pestrého kreslení a malování.
Technické parametry
EAN 5032331031922
Katalogové číslo 493007
Materiál Plast
Použití Na doma
Typ baterie Není na baterky
Věk do 99
Věk od 4
Hamleys magická tabulka na kreslení
Zboží není momentálně dostupné