/ HRAČKY / HAMLEYS / Kreativní tvoření / Hamleys magické fixy 10 ks - Double Magic
Exkluzivně

Hamleys magické fixy 10 ks - Double Magic

S těmito magickými fixami si užijete mnoho zábavy.

Zboží není momentálně dostupné

Cena

Toto zboží není momentálně skladem. Prohlédněte si podobné produkty zde.
  • nad 2 500 Kč doprava zdarma
Informace o produktu

Hamleys magické fixy 10 ks - Double Magic 

Zázrak? Kdepak, jen Magické fixy – double od Hamleys. Tvoje kreslení a malování dostává zcela nový rozměr!

Sada osmi barevných fixů doplněná o dva fixy „magické“. Měnit barvu na papíře můžeš rovnou dvakrát! Jen si to představ: namaluješ a vybarvíš oranžový kruh. Prvním magickým fixem do něj nakreslíš spirálu a oranžová se rázem promění na žlutou. Vedle uděláš spirálu magickým fixem s označením 2 a oranžová se změní na červenou.Co to v praxi znamená?
Namaluj například velikou zelenou louku a magickým fixem do ní vetkni barevné květiny a motýly. Namaluj modrou oblohu a do ní barevná letadla, pestré ptáky či poletující listí. Nejprve barevné pozadí a pak až do něj pestrobarevné detaily. Ne jako dřív, kdys musel složitě obmalovávat motivy v popředí.

  • 0 fixů, 24 odstínů
Každá z osmi barevných fixek může po zásahu jednoho nebo druhého magického fixu změnit barvu. Tudíž v jednom balení Magických fixů – Double získáš pro svoji tvorbu rovnou 24 odstínů barev. A s tím už se dají tvořit opravdová mistrovská díla.
 
  • Je libo neviditelným inkoust?
Parádní vychytávkou, kterou magické fixy umožňují, je psaní a kreslení takzvaným neviditelným inkoustem. Když na bílý papír něco napíšeš magickým fixem, není to na první pohled vůbec vidět. Teprve když stránku přemaluješ fixem barevným, tvůj tajný nápis vystoupí na světlo! Tajné vzkazy, mapy pokladů, důvěrné zprávy, o kterých nebude mít nikdo nepovolaný ani páru. To vše teď zvládneš pomocí magických fixů.  A v balení Magické fixy – double nalezneš rovnou dva!
 
  • Nová dimenze kreativity
S netradičními kreslícími pomůckami, jako jsou Magické fixy – double budeš skvěle rozvíjet nejen svůj umělecký talent, ale také jemnou motoriku, tvořivost a kreativitu. I z Tebe může být jednoho dne světoznámý kreslíř či ilustrátor. Pojď na tom pracovat s Magickými fixy – double od Hamleys.

Vhodné pro děti 3+.

HAMLEYS, původem z Anglie, přináší hračky a radost dětem již více než 250 let.
Kdo by se rád na naše produkty podíval osobně, doporučujeme navštívit HAMLEYS Praha, Na Příkopě 14 – největší zážitkové hračkářství v Praze. V tomto nevšedním hračkářství se nachází 12 zážitkových i edukativních atrakcí a také nepřeberné množství hraček, her a dárků pro všechny věkové kategorie. Některé hry a hračky si můžete dokonce rovnou vyzkoušet, jiné jinde na trhu ani nenajdete. HAMLEYS tak představuje originální zážitkové místo, kam si mohou nejen děti přijít se pobavit a pohrát. 

Technické parametry
EAN 5015353710174
Katalogové číslo 854844
Určeno Pro kluky, Pro kohokoliv
Věk od 3

Nejoblíbenější v této kategorii

/ HRAČKY / HAMLEYS / Kreativní tvoření / Hamleys magické fixy 10 ks - Double Magic
Hamleys magické fixy 10 ks - Double Magic
Zboží není momentálně dostupné