/ Hračky a hry / Hamleys Bestsellery / Magie z Hamleys / Hamleys magické fixy - Colourstackers
Exkluzivně
-30 %

Hamleys magické fixy - Colourstackers

Sada desíti barevných fixů, které se mohou navzájem přepisovat a vrstvit. Nejsi spokojen s barevným odstínem svého díla? Nevadí, nemusíš začínat znovu s čistým papírem. Fixy můžeš libovolně překreslovat jenu přes druhou. V balení najdeš fixy s šedým tělem a s bílým tělem. Jejich barvy poznáš podle víčka a koncovek. Bílé vždy mohou přepisovat ty šedé, jejich stopa zůstane vždy navrchu, ať je použiješ v jakémkoli pořadí. A kreslení a malování fixami dostává opět nový rozměr!

Zboží není momentálně dostupné
Toto zboží není momentálně skladem. Prohlédněte si podobné produkty zde.
  • nad 2 500 Kč doprava zdarma
Informace o produktu

HAMLEYS MAGIC PENS - Colourstackers


Malovat přes sebe obyčejnými fixami – to nikdy nedělá velkou dobrotu. Znáš to: barvy se rozpíjejí, vzniká podivná černo-hnědá barva a ještě se Ti prosákne a protrhá papír. Jenže! Naštěstí jsou tady super Magické fixy - přepisovací od Hamleys. A s těmi teprve začíná to pravé umění a hlavně ta pravá zábava! Magické fixy – přepisovací totiž překrývání barev umožňují. A vypadá to vážně skvěle! S desíti různě barevnými fixkami můžeš malovat dle libosti a barvy můžeš na sebe nanášet, aniž by vznikaly nevzhledné rozpité odstíny. V krabičce najdeš fixy s šedým tělem a fixy s bílým tělem. Pamatuj, že bílé překrývají vždy ty šedé.

Malování ve vrstvách

Opravdu zajímavou vlastností těchto přepisovacích magických fixek je to, že všechny tahy a kresby, které provedeš fixou s bílým tělem, zůstanou vždy na povrchu – v horní vrstvě, nad tím, cos nakreslil nebo namaloval fixem se šedým tělem. A nezáleží na pořadí, kdy jsi co maloval. Možná to zní trochu složitě, ale vyzkoušej to a zjistíš, že je to něco opravdu báječného. Do barevného pozadí můžeš vmalovat drobné prvky a naopak detailní kresby můžeš zpětně podbarvit barevnou plochou.


hamleys colour stackers prod
hamleys colour stackers alt

3D písmo

Toto malování ve vrstvách je velice zajímavé pro tvoření stínovaných 3D nápisů a obrázků. Tmavý stín zůstane vždy v pozadí a tvé dílo doslova vystoupí do prostoru. Přijde Ti to složité? Není. Mrkni na video a hned se můžeš pustit o díla.


Nová dimenze kreativity

S netradičními kreslícími pomůckami, jako jsou Magické fixy od Hamleys budeš skvěle rozvíjet nejen svůj umělecký talent, ale také jemnou motoriku, tvořivost a kreativitu. I z Tebe může být jednoho dne světoznámý kreslíř či ilustrátor. Pojď na tom pracovat s Magickými fixy od Hamleys.


hamleys magic pen lifestyle lifestyle
Technické parametry
EAN 5015353564166
Katalogové číslo 854851
Použití Na doma
Typ baterie Není na baterky
Věk do 99
Věk od 3

Nejoblíbenější v této kategorii

/ Hračky a hry / Hamleys Bestsellery / Magie z Hamleys / Hamleys magické fixy - Colourstackers
Hamleys magické fixy - Colourstackers
Zboží není momentálně dostupné