/ Hračky a hry / Hamleys Bestsellery / Magie z Hamleys / Hamleys magické fixy - Double Magic
Exkluzivně
-30 %

Hamleys magické fixy - Double Magic

Sada osmi barevných fixů doplněná o dva fixy „magické“. Měnit barvu na papíře můžeš rovnou dvakrát! Jen si to představ: namaluješ a vybarvíš oranžový kruh. Prvním magickým fixem do něj nakreslíš spirálu a oranžová se rázem promění na žlutou. Vedle uděláš spirálu magickým fixem s označením 2 a oranžová se změní na červenou. Zázrak? Kdepak, jen Magické fixy – double od Hamleys. Tvoje kreslení a malování dostává zcela nový rozměr!

Zboží není momentálně dostupné
Toto zboží není momentálně skladem. Prohlédněte si podobné produkty zde.
  • nad 2 500 Kč doprava zdarma
Informace o produktu

HAMLEYS MAGIC PENS - Double Magic


Malovat přes sebe obyčejnými fixami – to nikdy nedělá velkou dobrotu. Znáš to: barvy se rozpíjejí, vzniká podivná černo-hnědá barva a ještě se Ti prosákne a protrhá papír. Naštěstí jsou tady super Magické fixy od Hamleys. A s těmi teprve začíná to pravé umění a hlavně ta pravá zábava! Magické fixy totiž překrývání barev umožňují a co víc – hned dvojnásobně. A také to skvěle vypadá! S osmi různě barevnými fixkami můžeš malovat dle libosti a pomocí dvou magických fixů barvy měnit. Každou barvu můžeš změnit na dvě jiné! Stačí namalovanou plochu „přejet“ jedním nebo druhým fixem a okamžitě se začne měnit před očima.

10 fixů, 24 odstínů

Každá z osmi barevných fixek může po zásahu jednoho nebo druhého magického fixu změnit barvu. Tudíž v jednom balení Magických fixů – Double získáš pro svoji tvorbu rovnou 24 odstínů barev. A s tím už se dají tvořit opravdová mistrovská díla.


hamleys double magic pack
hamleys double magic alt

Je libo neviditelný inkoust?

Parádní vychytávkou, kterou magické fixy umožňují, je psaní a kreslení takzvaným neviditelným inkoustem. Když na bílý papír něco napíšeš magickým fixem, není to na první pohled vůbec vidět. Teprve když stránku přemaluješ fixem barevným, tvůj tajný nápis vystoupí na světlo! Tajné vzkazy, mapy pokladů, důvěrné zprávy, o kterých nebude mít nikdo nepovolaný ani páru. To vše teď zvládneš pomocí magických fixů. A v balení Magické fixy – double nalezneš rovnou dva!


Nová dimenze kreativity

S netradičními kreslícími pomůckami, jako jsou Magické fixy – double budeš skvěle rozvíjet nejen svůj umělecký talent, ale také jemnou motoriku, tvořivost a kreativitu. I z Tebe může být jednoho dne světoznámý kreslíř či ilustrátor. Pojď na tom pracovat s Magickými fixy – double od Hamleys.


hamleys double magic lifestyle
Technické parametry
EAN 5015353564159
Katalogové číslo 854844
Použití Do vany, Do vody, Na ven, Na cesty, Do kočárku
Typ baterie Není na baterky
Věk do 99
Věk od 3
/ Hračky a hry / Hamleys Bestsellery / Magie z Hamleys / Hamleys magické fixy - Double Magic
Hamleys magické fixy - Double Magic
Zboží není momentálně dostupné