/ Hračky a hry / Hamleys Bestsellery / Magie z Hamleys / Hamleys magické fixy - Klasické
Exkluzivně
-30 %

Hamleys magické fixy - Klasické

Sada devíti barevných fixů doplněná o jeden fix „magický“. Díky magickému fixu můžeš měnit barvu fixů ostatních. Stačí namalovat obrázek, vybarvit ho a magickým fixem přímo do něj vkresluješ motivy, které Ti před očima mění barvu. Na jakou barvu se kresba změní? To poznáš vždy podle víčka daného fixu. Ne, není to zázrak. Jen Magické fixy od Hamleys. Tvoje kreslení a malování dostává zcela nový rozměr!

Zboží není momentálně dostupné
Toto zboží není momentálně skladem. Prohlédněte si podobné produkty zde.
  • nad 2 500 Kč doprava zdarma
Informace o produktu
Malovat přes sebe obyčejnými fixami – to nikdy nedělá velkou dobrotu. Znáš to: barvy se rozpíjejí, vzniká podivná černo-hnědá barva a ještě se Ti prosákne a protrhá papír. Jenže! Naštěstí jsou tady super Magické fixy od Hamleys. A s těmi teprve začíná to pravé umění a hlavně ta pravá zábava!

Magické fixy totiž překrývání barev umožňují. A vypadá to vážně skvěle! S devíti různě barevnými fixkami můžeš malovat dle libosti a pomocí jednoho magického fixů barvy měnit. Stačí namalovanou plochu „přejet“ magickým fixem a okamžitě se barva začne měnit před očima.

Co to v praxi znamená? Namaluj například velikou zelenou louku a magickým fixem do ní vetkni barevné květiny a motýly. Namaluj modrou oblohu a do ní barevná letadla, pestré ptáky či poletující listí. Nejprve barevné pozadí a pak až do něj barevné detaily. Ne jako dřív, kdys musel složitě obmalovávat motivy v popředí.

10 fixů, 18 odstínů

Každá z osmi devíti fixek může po zásahu magického fixu změnit barvu. Tudíž v jednom balení Magických fixů získáš pro svoji tvorbu rovnou 18 odstínů barev. A s tím už se dají tvořit opravdová mistrovská díla.

Je libo neviditelným inkoust?
Parádní vychytávkou, kterou magické fixy umožňují, je psaní a kreslení takzvaným neviditelným inkoustem. Když na bílý papír něco napíšeš magickým fixem, není to na první pohled vůbec vidět. Teprve když stránku přemaluješ fixem barevným, tvůj tajný nápis vystoupí na světlo světa! Tajné vzkazy, mapy pokladů, důvěrné zprávy, o kterých nebude mít nikdo nepovolaný ani páru. To vše teď zvládneš pomocí magických fixů.

Nová dimenze kreativity
S netradičními kreslícími pomůckami, jako jsou Magické fixy od Hamleys budeš skvěle rozvíjet nejen svůj umělecký talent, ale také jemnou motoriku, tvořivost a kreativitu. I z Tebe může být jednoho dne světoznámý kreslíř či ilustrátor. Pojď na tom pracovat s Magickými fixy od Hamleys.
Technické parametry
EAN 5015353564197
Katalogové číslo 854869
Použití Na doma
Typ baterie Není na baterky
Věk do 99
Věk od 3

Nejoblíbenější v této kategorii

/ Hračky a hry / Hamleys Bestsellery / Magie z Hamleys / Hamleys magické fixy - Klasické
Hamleys magické fixy - Klasické
Zboží není momentálně dostupné