/ Hračky a hry / Hračky pro nejmenší / Interaktivní hračky / Hamleys gravitační míček
Exkluzivně
-70 %

Hamleys gravitační míček

Balónek jako z jiné galaxie. Sám se hýbe, sám skotačí, do toho vydává nejrůznější zvuky a melodie a samozřejmě světélkuje a bliká všemi barvami. Jediným stiskem knoflíku si tak doma na podlaze rozjedete opravdovou diskotéku a kopec zábavy s tímhle pestrobarevným neposedou.

Zboží není momentálně dostupné
Toto zboží není momentálně skladem. Prohlédněte si podobné produkty zde.
  • nad 2 500 Kč doprava zdarma
Informace o produktu

Už jsi někdy přemýšlel nad tím, co by měly hračky splňovat, aby byly maximálně zábavné? Víš, je dokázáno, že musí být barevné, odolné, veselé, pohyblivé, hlučné a pokud možno také svítící. A to všechno splňuje náš Gravity Ball od Hamleys. Podivuhodný balónek je jaksi ztělesněním bláznivosti a zábavnosti.

Poskakování za bláznivých zvuků
V první řadě balónek vydává celou plejádu pološílených zvuků a také chytlavých melodií. Takže jakmile jej zapneš, rozjede se Ti přímo v pokoji menší diskotéka. A balónek se okamžitě dává do tance! Mechanické zařízení uvnitř balónků hračku rozkýve a rozhopsá, že to vypadá, jako by skutečně tančila v rytmu diskohudby.  Věř mi, za chviličku Tě strhne a přidáš se taky!

Efektní hlavně za tmy
Ale kromě zvuků a bláznivých pohybů umí míček také parádně svítit, blikat a světélkovat. Stačí zhasnout, stisknout tlačítko a z balónku je nefalšovaná disko-koule, která roztočí kolotoč světel a barev, ze kterých Ti bude přecházet zrak.

Prakticky nerozbitný
Nemusíš se bát, že bys o svůj tancující a hrající klenot během bujarého křepčení přišel. Robustní tělo míčku je vyztuženo plastovým rámem a případně kopance nebo pády snadno překoná.

Tužkové baterie jako součást
Velikou výhodou je, že u bláznivého Gravity Ball od Hamleys jsou součástí balení tužkové baterie. Takže jakmile se Ti balónek dostane do ruky, nebrání vůbec nic tomu, abys rozjel doma v pokoji pořádnou diskotéku!

Technické parametry
EAN 5015353844886
Katalogové číslo 844886
Materiál Plast
Použití Do kočárku, Na ven, Na doma
Typ baterie Jednorázové
Věk do 99
Věk od 3

Nejoblíbenější v této kategorii

/ Hračky a hry / Hračky pro nejmenší / Interaktivní hračky / Hamleys gravitační míček
Hamleys gravitační míček
Zboží není momentálně dostupné