/ HRAČKY / HAMLEYS / Plyšáci / Hamleys Movers & Shakers Zajíc
Exkluzivně

Hamleys Movers & Shakers Zajíc

S hračkami Movers and Shakers nikdy není nuda!

Zboží není momentálně dostupné

Cena

Toto zboží není momentálně skladem. Prohlédněte si podobné produkty zde.
  • nad 2 500 Kč doprava zdarma
Informace o produktu

Hamleys Movers & Shakers Zajíc

Mít tak doma malinké přítulné zvířátko, s heboučkou srstí a upřímnýma očkama, ztělesnění roztomilosti, které můžeš podrbat za ouškem, když přijdeš domů. Kdo z nás po něčem takovém někdy netoužil?
Jenže! Jak Ti vysvětlí každá mamka a každej taťka, opravdové zvíře, to chce čas, trpělivost, zodpovědnost, pečlivost a tak dále. Mají pravdu.
Proč si ale nepořídit něco, co není tak náročné, přesto roztomilé, přátelské a v neposlední řadě zábavné?

  • Hopká, hýbe i čumáčkem a střihá ušima
Plyšový hopkající zajda je super kámoš snad pro všechny věkové kategorie. Nikoli obyčejný plyšák válející se pod polštářem a chytající prach. Ale mazlík jako živý, který pobíhá po pokoji, spokojeně hýbe čumáčkem a střihá ušima.
 
  • Nenáročný a čistotný

Zajíček nepotřebuje venčit, ani vlastní výběh s hromádkou sena, ve které by se mohl spokojeně spát. Bohatě mu stačí, když se čas od času proběhne po pokojíčku, ale spokojené bude i v posteli, nebo na poličce. K jídlu toho obvykle také moc nepotřebuje a nezanechává po sově žádný nepořádek. Nenajdeš po něm žádné hromádky bobečků ani nemusíš mít strach o kabely od televize. Přesto Ti vštípí jisté základy sociálního cítění a zodpovědnosti a časem tak možná přesvědčíš rodiče, že nastal čas pořídit mazlíka živého. Pokud ho ale budeš ještě chtít. Plyšový zajda z kolekce Movers&Shakers se stane tvým kámošem a mazlíkem, na kterého nedáš dopustit. 

  • Zamiluješ si je všechny

Zajíc potřebuje ke svému “životu“ pouze tři tužkové baterie AAA (pozor, nejsou součástí balení!). Prohlédni si i ostatní zvířátka z řady Movers&Shakers a uspořádej doma zvířecí závody, nebo si vybuduj vlastní zvířecí farmu. S pohyblivými plyšáky Movers&Shakers zažiješ nekonečné moře zábavy a usínat budeš obklopen měkoučkými kamarády.
 


HAMLEYS, původem z Anglie, přináší hračky a radost dětem již více než 250 let.
Kdo by se rád na naše produkty podíval osobně, doporučujeme navštívit HAMLEYS Praha, Na Příkopě 14 – největší zážitkové hračkářství v Praze. V tomto nevšedním hračkářství se nachází 12 zážitkových i edukativních atrakcí a také nepřeberné množství hraček, her a dárků pro všechny věkové kategorie. Některé hry a hračky si můžete dokonce rovnou vyzkoušet, jiné jinde na trhu ani nenajdete. HAMLEYS tak představuje originální zážitkové místo, kam si mohou nejen děti přijít se pobavit a pohrát. 

Technické parametry
EAN 5015353381817
Katalogové číslo 711069
Hmotnost 0,3
Materiál Plyš
Věk od 3

Nejoblíbenější v této kategorii

/ HRAČKY / HAMLEYS / Plyšáci / Hamleys Movers & Shakers Zajíc
Hamleys Movers & Shakers Zajíc
Zboží není momentálně dostupné