/ Hračky a hry / Plyšové hračky / Plyšová zvířátka / Hamleys Movers & Shakers zajíc
Exkluzivně
-30 %

Hamleys Movers & Shakers zajíc

Hamleys Movers & Shakers králíček

Zboží není momentálně dostupné
Toto zboží není momentálně skladem. Prohlédněte si podobné produkty zde.
  • nad 2 500 Kč doprava zdarma
  • K tomuto produktu získáš jako dárek Voucher na atrakce 100 Kč.
Informace o produktu

HM M&S ROCKIN RABBIT – skákající plyšový králíček


Mít tak doma malinké přítulné zvířátko, s heboučkou srstí a černýma očkama, ztělesnění roztomilosti, které můžeš pomazlit a které hopsá radostí, když přijdeš domů. Kdo z nás po něčem takovém někdy netoužil? Jenže! Jak Ti vysvětlí každá mamka a každej taťka, opravdové zvíře, to chce čas, trpělivost, zodpovědnost, pečlivost a tak dále. Mají pravdu. Proč si ale nepořídit něco, co není tak náročné, přesto roztomilé, přátelské a v neposlední řadě zábavné?

Hopsá, čenichá a stříhá ušima

Plyšový králíček Rockin rabbit je super kámoš snad pro všechny věkové kategorie. Nikoli obyčejný plyšák válející se pod polštářem a chytající prach. Ale mazlík jako živý, který hopsá, pobíhá po pokoji, občas zastříhá ušima, začenichá čumáčkem a do toho vydává legrační zvuky.


hamleys ms rabbit prod
hamleys ms rabbit lifestyle

Nenáročný a čistotný

Králíčka nemusíš venčit, bohatě mu stačí proběhnout se čas od času po Tvém pokojíčku, ale spokojený bude i v posteli, nebo na poličce. K jídlu toho obvykle moc nepotřebuje a nezanechává po sově žádný nepořádek. Nenajdeš po něm králičí bobky, rozkousané boty ani přehlodané kabely od televize. Přesto Ti vštípí jisté základy sociálního cítění a zodpovědnosti a časem tak možná přesvědčíš rodiče, že nastal čas pořídit mazlíka živého. Pokud ho ale budeš ještě chtít. Plyšový králíček Rockin Rabit se stane tvým kámošem a mazlíkem, na kterého nedáš dopustit.


Zamiluješ si je všechny

Interaktivní králíček potřebuje ke svému “životu“ pouze tři tužkové baterie AAA (pozor, nejsou součástí balení!). Prohlédni si i ostatní zvířátka z řady Movers&Shakers a uspořádej doma zvířecí závody, nebo si vybuduj vlastní zvířecí farmu. S pohyblivými plyšáky Movers&Shakers zažiješ nekonečné moře zábavy a usínat budeš obklopen měkoučkými kamarády.


hamleys ms rabbit lifestyle 2


Technické parametry
EAN 5015353381817
Katalogové číslo 711069
Barva
Materiál Plyš
Pohlaví Je to fuk
Použití Na ven, Na cesty
Rozvoj Motorika, Socializace
Typ baterie Jednorázové
Věk do 99
Věk od 3
/ Hračky a hry / Plyšové hračky / Plyšová zvířátka / Hamleys Movers & Shakers zajíc
Hamleys Movers & Shakers zajíc
Zboží není momentálně dostupné