/ Hračky a hry / Plyšové hračky / Plyšová zvířátka / Hamleys Movers & Shakers zajíc
Exkluzivně
-30 %

Hamleys Movers & Shakers zajíc

Hamleys Movers & Shakers králíček

Zboží není momentálně dostupné
Toto zboží není momentálně skladem. Prohlédněte si podobné produkty zde.
  • nad 2 500 Kč doprava zdarma
  • K tomuto produktu získáš jako dárek Voucher na atrakce 100 Kč.
Informace o produktu

HM M&S ROCKIN RABBIT – skákající plyšový králíček


Mít tak doma malinké přítulné zvířátko, s heboučkou srstí a černýma očkama, ztělesnění roztomilosti, které můžeš pomazlit a které hopsá radostí, když přijdeš domů. Kdo z nás po něčem takovém někdy netoužil? Jenže! Jak Ti vysvětlí každá mamka a každej taťka, opravdové zvíře, to chce čas, trpělivost, zodpovědnost, pečlivost a tak dále. Mají pravdu. Proč si ale nepořídit něco, co není tak náročné, přesto roztomilé, přátelské a v neposlední řadě zábavné?

Hopsá, čenichá a stříhá ušima

Plyšový králíček Rockin rabbit je super kámoš snad pro všechny věkové kategorie. Nikoli obyčejný plyšák válející se pod polštářem a chytající prach. Ale mazlík jako živý, který hopsá, pobíhá po pokoji, občas zastříhá ušima, začenichá čumáčkem a do toho vydává legrační zvuky.


hamleys ms rabbit prod
hamleys ms rabbit lifestyle

Nenáročný a čistotný

Králíčka nemusíš venčit, bohatě mu stačí proběhnout se čas od času po Tvém pokojíčku, ale spokojený bude i v posteli, nebo na poličce. K jídlu toho obvykle moc nepotřebuje a nezanechává po sově žádný nepořádek. Nenajdeš po něm králičí bobky, rozkousané boty ani přehlodané kabely od televize. Přesto Ti vštípí jisté základy sociálního cítění a zodpovědnosti a časem tak možná přesvědčíš rodiče, že nastal čas pořídit mazlíka živého. Pokud ho ale budeš ještě chtít. Plyšový králíček Rockin Rabit se stane tvým kámošem a mazlíkem, na kterého nedáš dopustit.


Zamiluješ si je všechny

Interaktivní králíček potřebuje ke svému “životu“ pouze tři tužkové baterie AAA (pozor, nejsou součástí balení!). Prohlédni si i ostatní zvířátka z řady Movers&Shakers a uspořádej doma zvířecí závody, nebo si vybuduj vlastní zvířecí farmu. S pohyblivými plyšáky Movers&Shakers zažiješ nekonečné moře zábavy a usínat budeš obklopen měkoučkými kamarády.


hamleys ms rabbit lifestyle 2


Technické parametry
EAN 5015353381817
Katalogové číslo 711069
Barva
Materiál Plyš
Pohlaví Je to fuk
Použití Na ven, Na doma
Rozvoj Vyjadřovací schopnosti, Socializace
Typ baterie Jednorázové
Věk do 99
Věk od 3

Nejoblíbenější v této kategorii

/ Hračky a hry / Plyšové hračky / Plyšová zvířátka / Hamleys Movers & Shakers zajíc
Hamleys Movers & Shakers zajíc
Zboží není momentálně dostupné