/ Hračky a hry / Plyšové hračky / Plyšová zvířátka / Hamleys Movers & Shakers křeček
Exkluzivně
-34 %

Hamleys Movers & Shakers křeček

Roztomilý plyšový křeček na tužkové baterie běhá v plastové kuličce a ladně se tak odráží od všech překážek a nic ho nezastaví. Ale můžeš ho samozřejmě z kuličky vyndat a užít si s ním spoustu legrace jako s klasickým plyšovým zvířátkem, které jezdí na kolečkách.

Zboží není momentálně dostupné
Toto zboží není momentálně skladem. Prohlédněte si podobné produkty zde.
  • nad 2 500 Kč doprava zdarma
Informace o produktu

HM M&S ROLLING HAMSTER Křeček v kuličce


Hodně dětí i dospělých touží mít doma nějakého mazlíčka, se kterým by si mohli hrát, pomazlit ho a starat se o něj. Jenže! Živé zvíře, to chce čas, trpělivost, pečlivost, zodpovědnost…. A spoustu dalšího, čeho se ne každému úplně dostává. Proto je tedy křeček Hamleys Rolling Hamster. Milý plyšový hlodavec se stane zábavným a oblíbeným členem rodiny stejně jako živý tvor.

Zábavný v kuličce i mimo ni

Křeček Rolling Hamster je neúnavný. Stačí vsadit jednu tužkovou baterii (pozor, není součástí balení!), zapnout a už peláší. Můžeš si s ním užít spoustu legrace jako s opravdovým zvířátkem. Díky malým nenápadným kolečkům bude jezdit po hladkém rovném povrchu. Co takhle uspořádat křeččí závody? Nebo rovnou celou olympiádu hlodavců?


hamleys ms krecek prod
hamleys mskrecek lifestyle

Nezajede pod skříň ani pod postel

Opravdová zábava ale začne ve chvíli, kdy křečka Rolling Hamster zavřeš do plastové kuličky. Neboj, nebude se bát, Bude štěstím bez sebe, protože v kuličce dokáže překonávat i složitější a povrchy, jako je třeba koberec. A hlavně“ Nezajede Ti pod skříň ani pod postel. Od překážky se jednoduše odrazí a metelí si to dál. Kdo ho dokáže chytit dřív? Ty, nebo kámoši?


Čistotný a nenáročný

Nespornou výhodou křečka Rolling Hamster je fakt, že toho k životu krom tužkové baterky moc nepotřebuje. Není nutné ho krmit, ani venčit, nezanechává za sebou hromádky a nepřehryzává kabely ani papuče. Přesto dokáže v dětech pěstovat jistý druh sociálního cítění, pečovatelství a v neposlední řadě také jemnou motoriku. Křečka Rolling Hamster od Hamleys si prostě zamiluješ. Ty i celá rodina.


hamleys ms krecek lifestyle 2
Technické parametry
EAN 5015353202426
Katalogové číslo 549923
Barva
Materiál Plyš
Pohlaví Je to fuk
Použití Na ven, Na cesty
Rozvoj Socializace, Vyjadřovací schopnosti
Typ baterie Jednorázové
Věk do 99
Věk od 3
/ Hračky a hry / Plyšové hračky / Plyšová zvířátka / Hamleys Movers & Shakers křeček
Hamleys Movers & Shakers křeček
Zboží není momentálně dostupné