/ Hračky a hry / Plyšové hračky / Plyšová zvířátka / Hamleys Movers & Shakers prasátko
Exkluzivně
-30 %

Hamleys Movers & Shakers prasátko

Roztomilý plyšový čuník je nejen symbolem domácího štěstí, ale stane se také miláčkem celé rodiny. Cupitá po bytě, hýbe růžovým rypáčkem, vrtí zakrouceným ocáskem a samozřejmě v jednom kuse roztomile chrochtá. Navíc nepotřebuje venčit, je čistotné a jediné, co potřebuje, jsou tři tužkové baterie a občas trochu podrbat za uchem.

Zboží není momentálně dostupné
Toto zboží není momentálně skladem. Prohlédněte si podobné produkty zde.
  • nad 2 500 Kč doprava zdarma
  • K tomuto produktu získáš jako dárek Voucher na atrakce v Hamleys v hodnotě 200 Kč.
Informace o produktu

HM M&S PUDGEY PIG FLESH – chrochtající prasátko


Mít tak doma malinké přítulné zvířátko, s heboučkou srstí a upřímnýma očkama, ztělesnění roztomilosti, které můžeš podrbat za ouškem a které nadšením chrochtá, když přijdeš domů. Kdo z nás po něčem takovém někdy netoužil? Jenže! Jak Ti vysvětlí každá mamka a každej taťka, opravdové zvíře, to chce čas, trpělivost, zodpovědnost, pečlivost a tak dále. Mají pravdu. Proč si ale nepořídit něco, co není tak náročné, přesto roztomilé, přátelské a v neposlední řadě zábavné?

Pobíhá, vrtí ocáskem i čumáčkem a chrochtá

Plyšové prasátko Pudgey Pig Flesh je super kámoš snad pro všechny věkové kategorie. Nikoli obyčejný plyšák válející se pod polštářem a chytající prach. Ale mazlík jako živý, který pobíhá po pokoji, spokojeně vrtí ocáskem a do toho roztomile chrochtá.


hamleys ms prasatko prod
hamleys ms prasatko lifestyle 1

Nenáročný a čistotný

Prasátko nepotřebuje venčit, ani vlastní výběh s hromádkou hnoje, ve kterém by se mohlo rochnit. Bohatě mu stačí, když se čas od času proběhne po pokojíčku, ale spokojené bude i v posteli, nebo na poličce. K jídlu toho obvykle také moc nepotřebuje a nezanechává po sově žádný nepořádek. Nenajdeš po něm žádné hromádky hnoje ani šmouhy od bláta. Přesto Ti vštípí jisté základy sociálního cítění a zodpovědnosti a časem tak možná přesvědčíš rodiče, že nastal čas pořídit mazlíka živého. Pokud ho ale budeš ještě chtít. Plyšový čuník Pudgey Pig Flesh se stane tvým kámošem a mazlíkem, na kterého nedáš dopustit.


Zamiluješ si je všechny

Čuník potřebuje ke svému “životu“ pouze tři tužkové baterie AAA (pozor, nejsou součástí balení!). Prohlédni si i ostatní zvířátka z řady Movers&Shakers a uspořádej doma zvířecí závody, nebo si vybuduj vlastní zvířecí farmu. S pohyblivými plyšáky Movers&Shakers zažiješ nekonečné moře zábavy a usínat budeš obklopen měkoučkými kamarády.


hamleys hamleys ms prasakto lifestyle 2
Technické parametry
EAN 5015353441672
Katalogové číslo 441675
Barva
Materiál Plyš
Pohlaví Je to fuk
Použití Na cesty, Na ven
Rozvoj Socializace, Vyjadřovací schopnosti
Typ baterie Jednorázové
Věk do 99
Věk od 3

Nejoblíbenější v této kategorii

/ Hračky a hry / Plyšové hračky / Plyšová zvířátka / Hamleys Movers & Shakers prasátko
Hamleys Movers & Shakers prasátko
Zboží není momentálně dostupné
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací