/ Hračky a hry / Plyšové hračky / Plyšová zvířátka / Hamleys Movers & Shakers prasátko
Exkluzivně
-30 %

Hamleys Movers & Shakers prasátko

Roztomilý plyšový čuník je nejen symbolem domácího štěstí, ale stane se také miláčkem celé rodiny. Cupitá po bytě, hýbe růžovým rypáčkem, vrtí zakrouceným ocáskem a samozřejmě v jednom kuse roztomile chrochtá. Navíc nepotřebuje venčit, je čistotné a jediné, co potřebuje, jsou tři tužkové baterie a občas trochu podrbat za uchem.

Zboží není momentálně dostupné
Toto zboží není momentálně skladem. Prohlédněte si podobné produkty zde.
  • nad 2 500 Kč doprava zdarma
Informace o produktu

HM M&S PUDGEY PIG FLESH – chrochtající prasátko


Mít tak doma malinké přítulné zvířátko, s heboučkou srstí a upřímnýma očkama, ztělesnění roztomilosti, které můžeš podrbat za ouškem a které nadšením chrochtá, když přijdeš domů. Kdo z nás po něčem takovém někdy netoužil? Jenže! Jak Ti vysvětlí každá mamka a každej taťka, opravdové zvíře, to chce čas, trpělivost, zodpovědnost, pečlivost a tak dále. Mají pravdu. Proč si ale nepořídit něco, co není tak náročné, přesto roztomilé, přátelské a v neposlední řadě zábavné?

Pobíhá, vrtí ocáskem i čumáčkem a chrochtá

Plyšové prasátko Pudgey Pig Flesh je super kámoš snad pro všechny věkové kategorie. Nikoli obyčejný plyšák válející se pod polštářem a chytající prach. Ale mazlík jako živý, který pobíhá po pokoji, spokojeně vrtí ocáskem a do toho roztomile chrochtá.


hamleys ms prasatko prod
hamleys ms prasatko lifestyle 1

Nenáročný a čistotný

Prasátko nepotřebuje venčit, ani vlastní výběh s hromádkou hnoje, ve kterém by se mohlo rochnit. Bohatě mu stačí, když se čas od času proběhne po pokojíčku, ale spokojené bude i v posteli, nebo na poličce. K jídlu toho obvykle také moc nepotřebuje a nezanechává po sově žádný nepořádek. Nenajdeš po něm žádné hromádky hnoje ani šmouhy od bláta. Přesto Ti vštípí jisté základy sociálního cítění a zodpovědnosti a časem tak možná přesvědčíš rodiče, že nastal čas pořídit mazlíka živého. Pokud ho ale budeš ještě chtít. Plyšový čuník Pudgey Pig Flesh se stane tvým kámošem a mazlíkem, na kterého nedáš dopustit.


Zamiluješ si je všechny

Čuník potřebuje ke svému “životu“ pouze tři tužkové baterie AAA (pozor, nejsou součástí balení!). Prohlédni si i ostatní zvířátka z řady Movers&Shakers a uspořádej doma zvířecí závody, nebo si vybuduj vlastní zvířecí farmu. S pohyblivými plyšáky Movers&Shakers zažiješ nekonečné moře zábavy a usínat budeš obklopen měkoučkými kamarády.


hamleys hamleys ms prasakto lifestyle 2
Technické parametry
EAN 5015353441672
Katalogové číslo 441675
Barva
Materiál Plyš
Pohlaví Je to fuk
Použití Na cesty, Na doma
Rozvoj Motorika, Socializace
Typ baterie Jednorázové
Věk do 99
Věk od 3
/ Hračky a hry / Plyšové hračky / Plyšová zvířátka / Hamleys Movers & Shakers prasátko
Hamleys Movers & Shakers prasátko
Zboží není momentálně dostupné