/ Hračky a hry / Plyšové hračky / Plyšová zvířátka / Hamleys Movers & Shakers růžový pudl
Exkluzivně
-40 %

Hamleys Movers & Shakers růžový pudl

Roztomilý plyšový pejsek se stane miláčkem celé rodiny. Popobíhá, potřásá hlavou , vrtí ocáskem a vydává legrační zvuky. Navíc nepotřebuje venčit, nenechává po sobě nepořádek a jediné, co potřebuje, jsou tři tužkové baterie a trocha něhy.

Zboží není momentálně dostupné
Toto zboží není momentálně skladem. Prohlédněte si podobné produkty zde.
  • nad 2 500 Kč doprava zdarma
Informace o produktu

HM M&S PINK POODLE – růžový pudlík


Mít tak doma malinké přítulné zvířátko, s heboučkou srstí a upřímnýma očkama, ztělesnění roztomilosti, které můžeš pomazlit a které hopsá radostí, když přijdeš domů. Kdo z nás po něčem takovém někdy netoužil? Jenže! Jak Ti vysvětlí každá mamka a každej taťka, opravdové zvíře, to chce čas, trpělivost, zodpovědnost, pečlivost a tak dále. Mají pravdu. Proč si ale nepořídit něco, co není tak náročné, přesto roztomilé, přátelské a v neposlední řadě zábavné?

Pobíhá, vrtí ocáskem i čumáčkem a chrochtá

Plyšový pejsek Pink poodle je super kámoš snad pro všechny věkové kategorie. Nikoli obyčejný plyšák válející se pod polštářem a chytající prach. Ale mazlík jako živý, který pobíhá po pokoji, potřásá hlavou, spokojeně vrtí ocáskem a do toho vydává legrační zvuky.


hamleys ms pink poodle prod
hamleys ms pink poodle lifestyle

Nenáročný a čistotný

Pejska nemusíš venčit, bohatě mu stačí proběhnout se čas od času po Tvém pokojíčku, ale spokojený bude i v posteli, nebo na poličce. K jídlu toho obvykle také moc nepotřebuje a nezanechává po sově žádný nepořádek. Nenajdeš po něm žádné bobky, rozkousané boty ani podrápaný nábytek. Přesto Ti vštípí jisté základy sociálního cítění a zodpovědnosti a časem tak možná přesvědčíš rodiče, že nastal čas pořídit mazlíka živého. Pokud ho ale budeš ještě chtít. Plyšový pejsem Pink poodle se stane tvým kámošem a mazlíkem, na kterého nedáš dopustit.


Zamiluješ si je všechny

Pejsek Pink poodle potřebuje ke svému “životu“ pouze tři tužkové baterie AAA (pozor, nejsou součástí balení!). Prohlédni si i ostatní zvířátka z řady Movers&Shakers a uspořádej doma zvířecí závody, nebo si vybuduj vlastní zvířecí farmu. S pohyblivými plyšáky Movers&Shakers zažiješ nekonečné moře zábavy a usínat budeš obklopen měkoučkými kamarády.


hamleys handglider chytání
Technické parametry
EAN 5015353512709
Katalogové číslo 512707
Barva
Materiál Plyš
Pohlaví Holka
Použití Na doma, Na cesty
Rozvoj Socializace, Vyjadřovací schopnosti
Typ baterie Jednorázové
Věk do 99
Věk od 3

Nejoblíbenější v této kategorii

/ Hračky a hry / Plyšové hračky / Plyšová zvířátka / Hamleys Movers & Shakers růžový pudl
Hamleys Movers & Shakers růžový pudl
Zboží není momentálně dostupné