/ Hračky a hry / Plyšové hračky / Plyšová zvířátka / Hamleys Movers & Shakers zpívající kachna
Exkluzivně
-30 %

Hamleys Movers & Shakers zpívající kachna

Roztomilá plyšová kačenka se stane miláčkem celé rodiny. Je heboučká, přítulná a kamarádská. Ale hlavně dokáže zpívat. Stačí se dotknout křídla a kačka spustí známé melodie. Navíc nepotřebuje venčit, nenechává po sobě nepořádek a jediné, co potřebuje, jsou tři tužkové baterie a trocha něhy.

Zboží není momentálně dostupné
Toto zboží není momentálně skladem. Prohlédněte si podobné produkty zde.
  • nad 2 500 Kč doprava zdarma
Informace o produktu

HM M&S DIZZIE DUCKLING – zpívající kachna


Mít tak doma malinké přítulné zvířátko, s heboučkou srstí a upřímnýma očkama, ztělesnění roztomilosti, které můžeš pomazlit a které hopsá radostí, když přijdeš domů. Kdo z nás po něčem takovém někdy netoužil? Jenže! Jak Ti vysvětlí každá mamka a každej taťka, opravdové zvíře, to chce čas, trpělivost, zodpovědnost, pečlivost a tak dále. Mají pravdu. Proč si ale nepořídit něco, co není tak náročné, přesto roztomilé, přátelské a v neposlední řadě zábavné?

Při dotyku křídla začne zpívat

Plyšová kačenka od Hamleys je super kámoška snad pro všechny věkové kategorie. Nikoli obyčejný plyšák válející se pod polštářem a chytající prach. Ale mazlík jako živý, který po každém dotyku křídla začne zpívat a rozveselí tě známými melodiemi, které si můžeš zanotovat s ním.


hamleys ms duck wing
hamleys ms duck

Nenáročná a čistotná

Kačenku nemusíš koupat, ani venčit u rybníka, bohatě jí stačí sedět v posteli, nebo na poličce. K jídlu toho obvykle moc nepotřebuje a nezanechává po sově žádný nepořádek. Nenajdeš po ní mokré stopy, ani vypadané peří. Přesto Ti vštípí jisté základy sociálního cítění a zodpovědnosti a časem tak možná přesvědčíš rodiče, že nastal čas pořídit mazlíka živého.


Zamiluješ si je všechny

Interaktivní kačenka potřebuje ke svému “životu“ pouze tři tužkové baterie AAA (pozor, nejsou součástí balení!). Prohlédni si i ostatní zvířátka z řady Movers&Shakers a uspořádej doma zvířecí závody, nebo si vybuduj vlastní zvířecí farmu. S pohyblivými plyšáky Movers&Shakers zažiješ nekonečné moře zábavy a usínat budeš obklopen měkoučkými kamarády.


hamleys ms duck back
Technické parametry
EAN 5015353966953
Katalogové číslo 966952
Barva
Materiál Plyš
Pohlaví Je to fuk
Použití Na cesty, Na doma
Rozvoj Motorika, Socializace
Typ baterie Jednorázové
Věk do 99
Věk od 3
/ Hračky a hry / Plyšové hračky / Plyšová zvířátka / Hamleys Movers & Shakers zpívající kachna
Hamleys Movers & Shakers zpívající kachna
Zboží není momentálně dostupné