/ Hračky a hry / Hamleys Bestsellery / Hamleys na cesty / Hamleys obří míč
Exkluzivně
-50 %

Hamleys obří míč

Obří plyšový balón má průměr 50 cm a je tak měkký, že s ním můžeš hrát fotbal prakticky kdekoli a s kýmkoli. Žádná rozbitá okna, žádné potlučené nosy. S měkkým balónem můžeš trénovat, můžeš na něm sedět a nebo na něm prostě usnout, jako na plyšovém polštáři.

Zboží není momentálně dostupné
Toto zboží není momentálně skladem. Prohlédněte si podobné produkty zde.
  • nad 2 500 Kč doprava zdarma
Informace o produktu

HAMLEYS OBŘÍ MÍČ - Probuď v sobě sportovní hvězdu


Balónů není nikdy dost! A vedle míčů na fotbal, na basket, na volejbal nebo na tenis určitě každý nadějný sportovec ocení ve sbírce také jeden balón obří a parádně měkký. Protože tenhle půlmetrový kopačák dá tvému sportování opět jiný rozměr!

Bezpečný fotbal doma i venku

Taky Ti pořád někde zakazují, aby sis hrál s balónem? Třeba doma, abys nerozbil skleničky? Nebo před domem, abys neprostřelil okno? Nebo na zahradě, abys nepolámal kytky na záhoně? Tak právě pro tyto případy je tady Giant Football od Hamelys. Měkoučký obří balón můžeš nakopnout vší silou a přesto s ním nevysklíš okenní tabulku, ani nepotlučeš nábytek na chodbě. Teď už Tě nic nezastaví, abys nemohl pilovat kopací techniku a jednoho dne se stát opravdu slavným fotbalistou.


hamleys giant football pack
hamleys giant football detail

Na hřiště i do postele

Víš, co je největší výhodou obřího plyšového balónu? Je to pomůcka vhodná pro kompletní tréninkový cyklus. Nejdříve za ním běháš, kopeš, střílíš, zkoušíš kličky na chodbě vašeho domu a následně je z něj pomůcka nepostradatelná pro regeneraci. Prostě si na něj sedneš, odpočíváš, napiješ se a na závěr ho klidně použij jako polštář. Je tak měkký a velký, že se na něm dá krásně usnout.


Koordinace těla i mysli

Vůbec asi nemusím zdůrazňovat, že sport je velmi bohulibá činnost, která zdokonaluje nejen tvojí fyzickou zdatnost, ale také koordinaci těla, rozvoj neuromotrických funkcí a v neposlední řadě třeba také smysl pro fair play. S obřím plyšovým balónem zkrátka zažiješ nejen hromadu bezpečné zábavy, ale také s ním uděláš něco pro své zdraví.


hamleys giant football alt
Technické parametry
EAN 5015353483054
Katalogové číslo 483057
Materiál Plast
Použití Na ven, Na cesty
Typ baterie Není na baterky
Věk do 99
Věk od 3
/ Hračky a hry / Hamleys Bestsellery / Hamleys na cesty / Hamleys obří míč
Hamleys obří míč
Zboží není momentálně dostupné