/ Hračky a hry / Hračky pro nejmenší / Interaktivní hračky / Hamleys taneční podložka
Akce Exkluzivně
-30 %

Hamleys taneční podložka

Staň se králem tanečních parketů, hvězdou všech diskoték! Mixuj hudbu jako opravdový DJ a při tom si ještě skvěle zatancuj. Díky taneční podložce Hamleys Star Dance Mixer můžeš tančit do rytmu a tím i míchat hudbu a doplňovat zvukové efekty. Pusť si svoji oblíbenou muziku z telefonu nebo z tabletu a barevný display Ti ukáže, jak na to. Tancuj, skákej a bav se s Hamelys Star Dance Mixerem!

Zboží není momentálně dostupné
Toto zboží není momentálně skladem. Prohlédněte si podobné produkty zde.
  • nad 2 500 Kč doprava zdarma
Informace o produktu

HAMLEYS - Taneční podložka


Připravit se na roli krále či královny všech diskoték se můžeš už v poměrně raném věku. S taneční podložkou Hamleys Star Dance Mixer se dílem okamžiku proměníš v tanečníka i DJ-e v jednom!

Taneční parket v pokojíčku

Rozlož si podložku na podlahu a tvůj pokojíček se promění v taneční parket a báječnou diskotéku plnou energické hudby a zářivých světel. Stačí k podložce připojit chytrý telefon, tablet nebo jiný hudební přehrávač, zvolit písničku a roztančit se do rytmu. Každý došlap na podložku vytvoří zvukový efekt a rozzáří světla. Chce to jen držet rytmus. Display Ti napoví, kam skočit, jak správně tancovat.


hamleys tanecni podlozka prod
hamleys tanecni podlozka detail

Uspořádej party pro celou rodinu

A nebyla by to správná diskotéka, abys byl králem či královnou parketu úplně sám. Sezvi svoje kamarády a kamarádky a uspořádejte taneční soutěže. Čím víc vás bude, tím parádnější taneční show můžete rozjet! Spoustu zábavy si tak může užít také celá rodina.


Jak dlouho udržíš rytmus?

Tanec rozvíjí osobnost, ale i tělo – jen si vyzkoušej, jaká je to makačka tancovat několik minut v kuse rychlý diskotanec. A kromě pořádného tělocviku si vybrousíš také hudební sluch a hlavně rytmiku. Tak pojďme na to! Připrav se na značky, DJ už roztáčí hvězdná kola!


hamleys tanecni podlozka alt
Technické parametry
EAN 5015353296432
Katalogové číslo 296434
Materiál Plast
Použití Na doma
Typ baterie Jednorázové
Věk do 99
Věk od 3

Nejoblíbenější v této kategorii

/ Hračky a hry / Hračky pro nejmenší / Interaktivní hračky / Hamleys taneční podložka
Hamleys taneční podložka
Zboží není momentálně dostupné