/ Hračky a hry / Kreativní a naučné hračky / Harry Potter - zlatonka
-23 %

Harry Potter - zlatonka

Okřídlený zlatý míček je v čarodějném světě známý pod názvem Zlatonka. Je velmi těžké ho chytit, ale když se Ti to podaří, Tvůj tým vyhrává Famfrpálový zápas. Nauč se ovládat jeho pohyb, aniž by ses míčku jen dotknul. Nechej ho třepotat se kolem Tvých rukou a volně proplouvat prostorem. Všichni budou žasnout a kroutit hlavou nad tímto působivým kouzlem. A v Tobě uvidí právoplatného nástupníka nejslavnějšího čarodějného učně všech dob - Harryho Pottra.

Zboží není momentálně dostupné
Toto zboží není momentálně skladem. Prohlédněte si podobné produkty zde.
  • nad 2 500 Kč doprava zdarma
Informace o produktu

Zlatonka – nejdůležitější hrací prvek známé čarodějnické hry zvané Famfrpál. Kdo ji chytí, získává 150 bodů pro svůj tým, a zpravidla vyhrává zápas. Jenže Zlatonka má svoji vlastní vůli, je neuvěřitelně rychlá a ráda uniká mezi prsty. Naštěstí je tady můj e-shop Jabadaba.cz, aby tě naučil, jak nad neposedným míčkem získat kontrolu a jak ho přinutit, aby létal tak, jak Ty pískáš. A ani nebudeš muset létat na koštěti!

Stačí jen zaklínadlo a trocha cviku
Naučím Tě několik základních zaklínadel a grifů a Zlatonka bude třepotat křídly a poletovat kolem Tebe, aniž by ses ji dotknul. Jako by odporovala gravitaci, jako by byla snad živá a skutečná. Nech zlatý okřídlený míček vznášet se za tichého vrčení mezi tvými dlaněmi. Ovládej ho vůlí a ostatní budou jen nechápavě kroutit hlavou.

Kouzlo, které uchvátí
Jak to funguje? To Ti teď neřeknu. Celé kouzlo by bylo vyzrazeno. A to nikdo nechceme. Ale můžu Ti slíbit, že naučit se ovládat Zlatonku není zas až tak těžké. A nepotřebuješ ani kouzelnickou hůlku. Chce to jen trochu cviku, hbité prsty a taky mít trochu za ušima. Během chviličky se z Tebe stane přímý následovník legendárního Harryho Pottera a létající Zlatonka Tě bude poslouchat na slovo.

Technické parametry
EAN 082686097079
Katalogové číslo RU9707
Materiál Plast
Pohlaví Je to fuk
Použití Na doma
Rozvoj Vyjadřovací schopnosti
Věk do 99
Věk od 3

Nejoblíbenější v této kategorii

/ Hračky a hry / Kreativní a naučné hračky / Harry Potter - zlatonka
Harry Potter - zlatonka
Zboží není momentálně dostupné