/ FIGURKY A SOŠKY / Sběratelské sošky Iron Studios / Iron Studios Batman on Batsignal Deluxe Art Scale1/10 Zack Snyder's Justice League
Předobjednávka Doprava zdarma

Iron Studios Batman on Batsignal Deluxe Art Scale1/10 Zack Snyder's Justice League

BATMAN ON BATSIGNAL DELUXE - ZACK SNYDER`S JUISTICE LEAGUE -

Zboží není momentálně dostupné

Cena

Toto zboží není momentálně skladem. Prohlédněte si podobné produkty zde.
  • K tomuto produktu získáš jako dárek Jelly Belly Vánoční fazolky 65g plechovka.
  • nad 2 500 Kč doprava zdarma
Informace o produktu

Netopýří symbol spravedlnosti v nové soše od Iron Studios!

Na střeše sídla gothamské policie se její hlavní mstitel sklání nad velkým, upraveným světlometem se symbolem siluety netopýra, který slouží k promítání jeho emblému na noční oblohu temného města, artefaktu, který do něj zakomponoval jeho přítel a spojenec, komisař James Gordon, aby ho přivolal a připomněl tak zločincům jeho přítomnost. Nosí svůj černošedý kostým složený ze směsi kevlaru a titanu odolné proti žáru, ostřím a kulkám, používá kuklu, která dokáže digitálně měnit jeho hlas, takže je nepoznatelný pro ty, kdo ho znají, a díky svému výcviku, vylepšenému intelektu a arzenálu pomůcek a technologických nástrojů na svém taktickém opasku patří k největším a nejobávanějším hrdinům na Zemi, i když nemá žádné superschopnosti jako jeho spojenci z Ligy spravedlnosti. Inspirováno vychvalovanou verzí od režiséra Zacka Snydera z filmu Liga spravedlnosti, přináší Iron Studios sošku "Batman on Batsignal Deluxe - Zack Snyder's Justice League - Art Scale 1/10", s Temným rytířem opírajícím se o svůj legendární Bat-signál.

Batman na Bat-signálu

Generální ředitel Wayne Enterprises, šestého největšího technologického konglomerátu na planetě, a jeden z nejbohatších mužů na světě, poté, co byl v dětství svědkem vraždy svých rodičů, Bruce Wayne cestoval po světě a trénoval všechny druhy bojových umění a technik a usiloval o fyzickou i intelektuální dokonalost. Vytvořil si kostým podle toho, čeho se v dětství nejvíc bál (netopýr), aby zločinci mohli pocítit stejný strach. Pod fasádou arogantního playboye, filantropa a dědice bohatství, které mu umožňuje přístup k dokonalejším technologiím, zahájil Wayne v Gotham City válku proti zločinu. Batman, kterého ve filmech takzvaného rozšířeného filmového vesmíru DC hraje Ben Affleck, se po dvaceti letech zkušeností s bojem a potlačením mnoha gothamských zločinců a superpadouchů nyní spolu s Wonder Woman zasloužil o vytvoření Ligy spravedlnosti, skupiny sdružující největší hrdiny světa, vytvořené na obranu Země proti mimozemským dobyvatelským silám generála Steppenwolfa.

Parametry sošky:
- Limitovaná edice
- Ručně malovaná
- Inspirováno původní předlohou
- Vyrobeno z umělého kamene (polystone)
- Batsignal je možné rozsvítit

Měřítko: 1/10

Rozměry produktu: 28 x 21 x 19 cm 

Hmotnost:  1,8 kg


IRON STUDIOS - Legendy v oboru

IRON STUDIOS vznikli v roce 2012 v brazilském São Paulo. Od té doby tahle šikovná kreativní parta vytváří sběratelské figurky, které jsou vyladěné do posledního detailu. Na designu figurek se podílí věhlasní umělci, jako například komiksový autor Ivan Reis. V poslední době se firma snaží rozšířit produktovou nabídku. Jásat tak mohou fanoušci Marvelu, DC, Hvězdných válek, Krotitelů duchů nebo Jurského parku. Zkrátka všichni milovníci soudobé i klasické popkultury.

Technické parametry
EAN 618231951222
Katalogové číslo DCCJLE71522-10
Materiál Umělý kámen
Měřítko 1:10
Věk do 99
Věk od 9

Nejoblíbenější v této kategorii

/ FIGURKY A SOŠKY / Sběratelské sošky Iron Studios / Iron Studios Batman on Batsignal Deluxe Art Scale1/10 Zack Snyder's Justice League
Iron Studios Batman on Batsignal Deluxe Art Scale1/10 Zack Snyder's Justice League
Zboží není momentálně dostupné