/ FIGURKY A SOŠKY / Sběratelské sošky Iron Studios / Iron Studios Iron Man Illusion Deluxe Art Scale 1/10 Spider-Man: Far From Home
Exkluzivně Doprava zdarma

Iron Studios Iron Man Illusion Deluxe Art Scale 1/10 Spider-Man: Far From Home

Sběratelská soška od IRON STUDIOS: Iron Man Illusion Deluxe Art Scale 1/10 – Spider-Man: Far From Home.

Zboží není momentálně dostupné

Cena

Toto zboží není momentálně skladem. Prohlédněte si podobné produkty zde.
  • K tomuto produktu získáš jako dárek Jelly Belly Vánoční fazolky 65g plechovka.
  • nad 2 500 Kč doprava zdarma
Informace o produktu

Iron Man Illusion Deluxe Art Scale 1/10 – Spider-Man: Far From Home


Tahle úžasná figurka je v předprodeji a jelikož se jedná o limitovanou sběratelskou edici, doporučujeme všem fanouškům včas zadat závaznou objednávku. Mohlo by se stát, že figurky zmizí rychlostí Thanosova lusknutí prstů.

Pouhá iluze

"Kdybys byl dost dobrý, pak by možná Tony zůstal naživu ..." s touto frází Quentin Beck, darebák jménem Mysterio, přivádí Petera Parkera k noční můře. Mladý Spider-Man stále trpí ztrátou svého přítele a mentora Iron Mana. Uprostřed halucinogenní zelené mlhy, vypuzené jedním z dronů darebného Mysteria, se objeví zombifikovaný obraz Iron Mana, vznášejícího se s jeho rozbitou zbrojí, která odhaluje části Starkovy kostry uvnitř. Jedná se o další digitální iluzi vytvořenou Mysteriem. Tato scéna z filmu Spider-Man: Daleko od domova je hrdě prezentována v postavě Iron Man Illusion Deluxe Art Scale 1/10 - Spider-Man: Far From Home od Iron Studios.


WW84 Main
WW84 Measures

Parametry sošky

-Limitovaná edice

-Ručně malovaná

-Založena na filmové předloze

-Vyrobená z umělého kamene (polystone)


IRON STUDIOS - Legendy v oboru

IRON STUDIOS vznikli v roce 2012 v brazilském São Paulo. Od té doby tahle šikovná kreativní parta vytváří sběratelské figurky, které jsou vyladěné do posledního detailu. Na designu figurek se podílí věhlasní umělci, jako například komiksový autor Ivan Reis. V poslední době se firma snaží rozšířit produktovou nabídku. Jásat tak mohou fanoušci Marvelu, DC, Hvězdných válek, Krotitelů duchů nebo Jurského parku. Zkrátka všichni milovníci soudobé i klasické popkultury.


WW84 Alt
Technické parametry
EAN 736532715968
Katalogové číslo MARCAS30920-10
Materiál Umělý kámen
Měřítko 1:10
Věk do 99
Věk od 9

Nejoblíbenější v této kategorii

/ FIGURKY A SOŠKY / Sběratelské sošky Iron Studios / Iron Studios Iron Man Illusion Deluxe Art Scale 1/10 Spider-Man: Far From Home
Iron Studios Iron Man Illusion Deluxe Art Scale 1/10 Spider-Man: Far From Home
Zboží není momentálně dostupné