/ FIGURKY A SOŠKY / Sběratelské sošky Iron Studios / Iron Studios Man-E-Faces Art Scale 1/10 Masters ofthe Universe

Iron Studios Man-E-Faces Art Scale 1/10 Masters ofthe Universe

Man-E-Faces - Masters of the Universe - Art Scale 1/10 - Iron Studios

Na dotaz

Cena

8 000 Kč
  • K tomuto produktu získáš jako dárek Jelly Belly Vánoční fazolky 65g plechovka.
  • nad 2 500 Kč doprava zdarma
Informace o produktu

Iron Studios přinášejí sošku bojovníka mnoha tváří z Eternie!

Hrdinný bojovník mnoha tváří z Eternie, který vystupuje na podstavec tvořený mechanickými a technologickými prvky, se zjevil připravený k akci. Jako futuristický gladiátor používá modré brnění s červenými detaily, plné kybernetických aspektů, které mu pokrývají ruce a nohy, a na hlavě má také velkou helmu, na níž se v předním otvoru objevují jeho mnohé tváře. Iron Studios představují další sošku ze své úspěšné řady založené na klasické sérii MOTU, a to "Man-E-Faces - Masters of the Universe - Art Scale 1/10", hrdinu tři v jednom, částečně člověka, částečně monstrum a částečně robota, pozoruhodného svými výraznými schopnostmi a vzhledem. Soška představuje stejný mechanismus jako původní postava, mění tváře otáčením ozubeného kola na vrcholu hlavy.

Man-E-Faces

Díky schopnosti měnit tváře, z člověka na monstrum a robota, byl Man-E-Faces původně vnímán jako padouch, který terorizoval obyvatele Eternie, ani ne tak ze zloby, ale z traumatu a potřeby přežití, vyvrhel, kterého se obávali pro jeho schopnost měnit tváře. Zajat Skeletorem, který ho chtěl naverbovat jako jednoho ze svých poskoků, byl nucen bojovat proti He-Manovi, když jeho osobnost monstra ovládl Beastman. V přesvědčení, že jeho skutečná povaha není zlá, se He-Manovi s pomocí mystické Čarodějky podařilo osvobodit ho ze Skeletorova vlivu. Na znamení vděčnosti pomohl zmařit Skeletorův útok na hrad Grayskull a poté, co vyprávěl svůj příběh a nalezl potřebné přátelství a laskavost, se připojil ke královskému dvoru jako herec a stal se důležitým spojeneckým členem hrdinných bojovníků. Jeho schopnost měnit tváře mu dává různé síly, schopnosti a odlišné osobnosti. S lidskou tváří je zkušený válečník, s robotickou tváří má velkou inteligenci, schopnost vystopování senzorů a sledování cílů, a když použije tvář příšery, projeví se u něj nadlidská síla a smysly. Man-E-Faces je také vynikající herec, který dokáže hrát různé postavy.
 

Parametry sošky:
- Limitovaná edice
- Ručně malovaná
- Inspirováno původní předlohou
- Vyrobeno z umělého kamene (polystone)

Měřítko: 1/10

Rozměry produktu: 25 x 13 x 14 cm 

Hmotnost:  1,2 kg

 

IRON STUDIOS - Legendy v oboru

IRON STUDIOS vznikli v roce 2012 v brazilském São Paulo. Od té doby tahle šikovná kreativní parta vytváří sběratelské figurky, které jsou vyladěné do posledního detailu. Na designu figurek se podílí věhlasní umělci, jako například komiksový autor Ivan Reis. V poslední době se firma snaží rozšířit produktovou nabídku. Jásat tak mohou fanoušci Marvelu, DC, Hvězdných válek, Krotitelů duchů nebo Jurského parku. Zkrátka všichni milovníci soudobé i klasické popkultury.

Technické parametry
EAN 618231952106
Katalogové číslo HEMAN75922-10
Barva
Délka -
Délka vodítka -
Hmotnost -
Materiál Umělý kámen
Maximální obvod krku -
Mazlíček -
Měřítko 1:10
Minimální obvod krku -
Šířka -
Typ baterie AAA
Typ obojku -
Typ vodítka -
Věk do 99
Věk od 9
Velikost mazlíčka -
Výška -
/ FIGURKY A SOŠKY / Sběratelské sošky Iron Studios / Iron Studios Man-E-Faces Art Scale 1/10 Masters ofthe Universe
Iron Studios Man-E-Faces Art Scale 1/10 Masters ofthe Universe
8 000 Kč
Na dotaz