/ FIGURKY A SOŠKY / Sběratelské sošky Iron Studios / Dioramatický set / Iron Studios Moff Gideon BDS Art Scale 1/10 The Mandalorian

Iron Studios Moff Gideon BDS Art Scale 1/10 The Mandalorian

Sběratelská figurka od IRON STUDIOS: Moff Gideon BDS Art Scale 1/10 - The Mandalorian.

Zboží není momentálně dostupné

Cena

Toto zboží není momentálně skladem. Prohlédněte si podobné produkty zde.
  • K tomuto produktu získáš jako dárek Jelly Belly Vánoční fazolky 65g plechovka.
  • nad 2 500 Kč doprava zdarma
Informace o produktu

Moff Gideon BDS Art Scale 1/10 - The Mandalorian


Tahle úžasná figurka je v předprodeji a jelikož se jedná o limitovanou sběratelskou edici, doporučujeme všem fanouškům včas zadat závaznou objednávku. Mohlo by se stát, že figurky zmizí rychlostí světla.

Obávaný Moff Gideon

Důstojník Moff Gideon je agentem Imperial Security Bureau, donucovací a zpravodajské složky padlého Galaktického Impéria. Iron Studios představuje obávaného Gideona v černé uniformě zahalené pláštěm. V ruce svírá legendární Shadow Sabre, meč jenž se stal symbolem Mandaloru. Jedinečný černý světelný meč byl ukraden klanem Vizsla z chrámu Jedi. Soška byla inspirovaná poslední scénou z finální epizody oblíbeného seriálu The Mandalorian.


WW84 Main
WW84 Measures

Parametry sošky

-Limitovaná edice

-Ručně malovaná

-Založená na filmové předloze

-Vyrobená z umělého kamene (polystone)

-Součástí diorama


IRON STUDIOS - Legendy v oboru

IRON STUDIOS vznikli v roce 2012 v brazilském São Paulo. Od té doby tahle šikovná kreativní parta vytváří sběratelské figurky, které jsou vyladěné do posledního detailu. Na designu figurek se podílí věhlasní umělci, jako například komiksový autor Ivan Reis. V poslední době se firma snaží rozšířit produktovou nabídku. Jásat tak mohou fanoušci Marvelu, DC, Hvězdných válek, Krotitelů duchů nebo Jurského parku. Zkrátka všichni milovníci soudobé i klasické popkultury.


WW84 Alt
Technické parametry
EAN 609963127993
Katalogové číslo LUCSWR44921-10
Materiál Umělý kámen
Měřítko 1:10
Věk do 99
Věk od 9
/ FIGURKY A SOŠKY / Sběratelské sošky Iron Studios / Dioramatický set / Iron Studios Moff Gideon BDS Art Scale 1/10 The Mandalorian
Iron Studios Moff Gideon BDS Art Scale 1/10 The Mandalorian
Zboží není momentálně dostupné