/ FIGURKY A SOŠKY / Sběratelské sošky Iron Studios / Iron Studios The Batman Art Scale 1/10 The Batman
Doprava zdarma

Iron Studios The Batman Art Scale 1/10 The Batman

The Batman - The Batman - Art Scale 1/10

Zboží není momentálně dostupné

Cena

Toto zboží není momentálně skladem. Prohlédněte si podobné produkty zde.
  • K tomuto produktu získáš jako dárek Jelly Belly Vánoční fazolky 65g plechovka.
  • nad 2 500 Kč doprava zdarma
Informace o produktu

Iron Studios hrdě představují sochu "The Batman - Batman - Art Scale 1/10" v nejnovějším ztvárnění filmové postavy na podstavci, který připomíná betonové budovy Gotham City se symbolem Batmana v přední části.

Nad chladnými mrakodrapy ponurého města Gotham se objevil temný obraz Temného rytíře, který sleduje uličky, nejzastrčenější zákoutí, impozantní strach v srdcích bezbožníků na své křížové výpravě za spravedlností a pomstou.
Tváří v tvář nejšílenějším zločincům, zkorumpovaným státním zaměstnancům a mocným mafiánům, využívá svůj dlouholetý výcvik, dedukční schopnosti a neochvějnou vůli, aby přinesl naději občanům města, které přísahal chránit. S použitím černého taktického obleku plného gadgetů odrážejících vzhled velkého netopýra, který reprezentuje jeho identitu. 

Ve filmu "The Batman" představuje režisér Matt Reeves svou vizi Temného rytíře po 10 letech bez sólového filmu o Batmanovi. Představuje věrohodnější verzi, v temném, deštivém a špinavém Gotham City, sužovaném korupcí a zločinem, se po dvou letech prochází po ulicích a vzbuzování strachu ve zločincích, přichází Bruce Wayne do temného jádra města. Batman, kterého hraje Robert Pattinson, se s pomocí svého největšího spojence a komorníka Alfreda Pennywortha (Andy Serkis) vydává na cestu jako neúprosný mstitel a neúnavný detektiv, který vyšetřuje společně s poručíkem Jamesem Gordonem, jediným policistou v Gothamu, který mu důvěřuje, zkorumpovanou síť dělníků a lidí ze města. Čelí zločinci Edwardu Nashtonovi, také známému jako komplexní, šílený a záhadný Riddler (Paul Dano), sleduje stopy, které zavedou největšího světového detektiva do podzemí, kde najde výstředního Oswalda Cobblepota, známého také jako Penguin. (Colin Farrell) a okouzlující Catwoman (Zoe Kravitz).

Specifikace:
- Limitovaná edice
- Inspirováno původní předlohou
- Vyrobeno z umělého kamene (polystone)
- Ručně malováno

Měřítko: 1/10

Rozměry produktu: 23 x 12 x 13 cm

Hmotnost: 320 g

Technické parametry
EAN 618231950386
Katalogové číslo DCCBAT64222-10
Materiál Umělý kámen
Měřítko 1:10
Věk do 99
Věk od 9
/ FIGURKY A SOŠKY / Sběratelské sošky Iron Studios / Iron Studios The Batman Art Scale 1/10 The Batman
Iron Studios The Batman Art Scale 1/10 The Batman
Zboží není momentálně dostupné