/ LEGO® / LEGO® Jurassic World™ / LEGO 76939 Útěk dinosaura stygimolocha

LEGO 76939 Útěk dinosaura stygimolocha

Dopřejte malým dětem dlouhé hodiny plné zábavy v LEGO® Jurském světě s dinosaurem stygimolochem, rychle sestavitelným modelem teréňáku, domem na stromě a dalšími prvky.

Zboží není momentálně dostupné

Cena

Toto zboží není momentálně skladem. Prohlédněte si podobné produkty zde.
  • K tomuto produktu získáš jako dárek Jelly Belly Vánoční fazolky 65g plechovka.
  • nad 2 500 Kč doprava zdarma
Informace o produktu

Sada je inspirována animovaným seriálem Jurský svět: Křídový kemp a obsahuje figurky stygimolocha a mláděte ankylosaura jménem Bumpy, model teréňáku s odnímatelnou klecí na dinosaura a propracovaný dům na stromě se skluzavkou pro Bumpyho. Součástí jsou také 3 minifigurky a celá řada doplňků, které inspirují k ničím nerušenému hraní.

Snadné stavění
Chybět nesmí jednoduchý obrázkový návod – ideální pro děti, které se teprve učí číst. Digitální návod Instructions PLUS, který je k dispozici v bezplatné aplikaci s LEGO® návody, nabízí digitální nástroje přibližování a otáčení. Stavění tak bude ještě zábavnější.

Pro děti od 4 let
Stavebnice řady LEGO 4+ seznámí vaše dítě se světem filmových hvězd, TV postav a hrdinů všedního dne. Obsahují modely se začátečnickými kostkami, které pomohou nováčkům při sestavování vozidel, budov a dalších výtvorů buď samostatně, nebo s pomocí staršího sourozence či dospělého.

Technické parametry
EAN 5702017079721
Katalogové číslo 76939
Materiál Plast
Pohlaví Je to fuk
Použití Na doma
Rozvoj Motorika
/ LEGO® / LEGO® Jurassic World™ / LEGO 76939 Útěk dinosaura stygimolocha
LEGO 76939 Útěk dinosaura stygimolocha
Zboží není momentálně dostupné