-30 %

Luvley super set na nehty

Kreativní sada na lakování a zdobení nehtů Pro Stamper je nepostradatelným doplňkem každé malé parádnice, která chce celému světu ukázat, že je fakt kočka s osobitým stylem, aniž by u toho musela vyplenit mámin kosmetický šuplík. Sada obsahuje 5 barevných laků, razítko, šablony, kamínky, korekční pero na nehty, škrabku a bezbarvý lak. Super zábava pro každou holčičí party, ale také tvůrčí rozptýlení pro všední den. Ukaž, jak si šikovná, předveď, jak Ti to sluší!

Zboží není momentálně dostupné
Toto zboží není momentálně skladem. Prohlédněte si podobné produkty zde.
  • nad 2 500 Kč doprava zdarma
Informace o produktu

Co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš. A o parádění to platí jakbysmet. Protože udělat si pěkné nehty, to není jen tak. Na to je potřeba něco šikovnosti, zručnosti, trpělivosti a fantazie. A právě s tím vším Ti pomůže kreativní sada na lakování nehtů Pro Stamper od Hamleys.

5 třpytivých laků

Sada Pro Stamper obsahuje celkem 5 lahviček třpytivých laků na nehty: tyrkysovou, bílou, fialovou, růžovou, bezbarvou a černou. K tomu je součástí také bezbarvý lak pro vrchní krytí. Každý prst na ruce nebo na noze může mít tak svůj vlastní osobitý styl. Nebo raději oblékneš své nehty hezky všechny do stejné uniformy? Je to jen na Tobě a Tvé fantazii. Ale tím to ani zdaleka nekončí!

Šablony pro precizní vzory

Kromě samotných laků obsahuje sada Pro Stamper také sérii šablon. Díky nim si úplně hravě vytvoříš na nehtíkách vzory jako opravdová mistryně kosmetických salónů. Vždyť to ví přece každá: při lakování nehtů se fantazii meze nekladou. Čím originálnější, tím lepší. Ukaž kámoškám i kámošům, že máš svůj vlastní osobitý styl.

Spousta dalších vychytávek

V kreativní sadě na lakování nehtů Pro Stamper najdeš mimo jiné také razítko na přenášení vzorů, dále sadu třpytek a kamínků, korekční pero na nehty a škrabku.

Určuj módní trendy, zažij s kamarádkami spoustu legrace ve Tvém vlastním „nail-studiu“, procvičuj kreativitu a jemnou motoriku s Pro Stamper.

Snadno odstranitelná ozdoba

Nemusíš mít vůbec strach, že se Ti kreativní lakování nehtů napoprvé nepovede. Jak se říká, žádný učený z nebe nespadl. Když si nebudeš vědět rady, pomůže Ti detailní návod a průvodce, který je obsahem každého balení. A když se svým výtvorem nebudeš ani tak spokojená, když Ti ujede ruka a nalakuješ místo nehtu svoje zápěstí, nebo dokonce sváteční mikinu? Nezoufej! Zdravotně nezávadný lak jde po zaschnutí velmi snadno sloupnout (z nehtů, z kůže i z oblečení) a můžeš začít klidně znovu.
 
 

Technické parametry
EAN 5015353476681
Katalogové číslo 645234
Maximální počet hráčů 2
Pohlaví Holka
Použití Na doma
Povaha Stavitel
Rozvoj Socializace
Typ baterie Není na baterky
Věk do 15
Věk od 3
Velikost M
Luvley super set na nehty
Zboží není momentálně dostupné