Luvley třpytkové tetování

Třpytivé voděodolné tetování je skvělá zábava na deštivé odpoledne nebo na veselou párty s kamarádkami.

Zboží není momentálně dostupné
Toto zboží není momentálně skladem. Prohlédněte si podobné produkty zde.
  • nad 2 500 Kč doprava zdarma
  • K tomuto produktu získáš jako dárek Voucher na atrakce 100 Kč.
Informace o produktu

LUVLEY GLITTERTASTIC - Třpytkové tetování


Zařiď si doma v pokojíčku vlastní tetovací salón a ozdob (bezpečně!) kůži sobě i kámoškám a kamarádům. Stačí na ruku přiložit šablonu a štětečkem nanést jednu ze šesti barev se třpytkami. Barvy samozřejmě můžeš kombinovat a míchat. Šablon najdeš v balení spousty, ale pokud nechceš, nenech se jimi omezovat.

Ozdoby na vlastní kůži

Nechej volný průchod své fantazii, vyjev své pocity, životní styl nebo náladu skrze umělecká díla na tvém těle. Tak jako bys měla opravdové tetování. Prostě napni kůži, nastav nehty a maluj co Tě napadne. Nechej chvilku oschnout a parádní ozdoba je na světě! Na vlastní kůži zažiješ třpytivé, blyštivé a pestrobarevné tetování LUVLEY GLITTERASTIC.


luvley glittertastic box
luvley glittertastic detail

Trvanlivé a bezpečné

A nejedná se o žádné „nudné“ tetování ze žvýkaček či bonbónů, které se začne drolit, odlupovat a rozpadat po pár minutách. Tetování LUVLEY GLITTERASTIC je v první řadě bezpečné, klinicky testované, aby nijak neohrozilo zdraví tvé kůže. Dále je voděodolné, vydrží na tvé kůži několik dní a vypadá pořád báječně. Zároveň se ale nemusíš bát, že se ho nebudeš moci zbavit.


Snadno omyvatelné

Obrovskou výhodou sady LUVELY GLITTERTASTIC je to, že pokud Tě tvé tetování omrzí, nemusíš zaplatit celé své kapesné (a ještě víc) za plastického chirurga a laserový zákrok. Tvé třpytivé tetování prostě smyješ teplou vodou a běžným mýdlem. A může se tvořit znovu na „čistém plátně“. Malováním si navíc vytříbíš jemnou motoriku a také fantazii a kreativitu. Čím originálnější budou tvoje ozdoby, tím více vynikneš. S LUVELY GLITTERTASTIC rozhodně zazáříš.


luvley glittertastic alt
Technické parametry
EAN 5015353118062
Katalogové číslo 118067
Barva
Materiál Plast
Použití Na doma, Na ven, Do kočárku
Typ baterie Není na baterky
Věk do 99
Věk od 3
Luvley třpytkové tetování
Zboží není momentálně dostupné