/ HRY A PUZZLE / Kouzla a magie / Marvin's Magic Neuvěřitelná Světla Odkudkoli pro děti

Marvin's Magic Neuvěřitelná Světla Odkudkoli pro děti

Objevte tajemství světelných triků a začnete je ovládat. Marvinova světla je iluze, kdy se zdá, že kouzelník ovládá v rukou tajemné světlo. Tento trik potřebuje pouze ty správné rekvizity, skvělého průvodce, pár minut tréninku a iluzionistickou atmosféru!

Zboží není momentálně dostupné

Cena

Toto zboží není momentálně skladem. Prohlédněte si podobné produkty zde.
  • nad 2 500 Kč doprava zdarma
Informace o produktu

Marvin's Magic Neuvěřitelná Světla Odkudkoli pro děti

Objevte tajemství světelných triků a začnete je ovládat. Marvinova světla je iluze, kdy se zdá, že kouzelník ovládá v rukou tajemné světlo.

  • S naší iluzí Lights from Anywhere JUNIOR budete žasnout nad jednoduchým, ale mocným kouzlem uvnitř. Tato sada je dokonalým doplňkem triků s kartami a mincemi mladého kouzelníka, je zábavné ji ovládat a vždy s ní skvěle zareaguje! 
  • BÁJEČNÁ ČERVENÁ SVĚTLA KOUZELNĚ SE OBJEVÍ A ZMIZÍ: Otevřete krabici a odhalte tajemství této trikové kouzelnické sady a budete připraveni vykouzlit světlo odnikud! Nechte to zmizet a znovu se objevit, vytáhněte světlo zpoza ucha, předávejte si ho z ruky do ruky, házejte a chyťte ho nebo ho protáhněte přes své přátele – jediným limitem je vaše představivost. Vyzkoušejte tento trik ve tmě pro ještě velkolepější efekt.
  • Ohromte SVOU RODINU A PŘÁTELE: Hledáte ty nejlepší kouzelnické triky pro děti? Tato kouzelná sada je skvělým dárkem pro chlapce nebo dívky a je fantastická pro všechny úrovně dovedností, nejsou potřeba žádné předchozí kouzelnické zkušenosti. Ideální pro začátečníky nebo začínající mladé kouzelníky! Dokonalý kouzelnický trik pro děti, který se snadno naučí a zapůsobí na ostatní silou světla!
  • NEUVĚŘITELNÁ MAGIE NA VLASTNÍ OČI: Marvin's Lights From Anywhere je fyzická iluze, kde se zdá, že kouzelník ovládá tajemné světlo ve svých rukou. Tento trik potřebuje jen ty správné rekvizity, skvělého průvodce (a o obojí jsme se postarali), pár minut cvičení a trochu iluzionistického vkusu! Špičková dětská hračka pro děti, které chtějí rozšířit své dovednosti v oblasti sociální interakce a hrát pro přátele a rodinu.
  • FANTASTICKÝ DÁREK PRO ZAČÍNÁJÍCÍ KOUZELNÍKY: Hledáte ty nejlepší kouzelnické triky pro děti? Tato kouzelnická sada je skvělým dárkem pro chlapce nebo dívky a je fantastická pro všechny úrovně dovedností, nejsou potřeba žádné předchozí kouzelnické zkušenosti. Šťastný příjemce bude moci předvést neuvěřitelnou škálu triků samostatně nebo v rámci nezapomenutelného dvojaktu.
  • Obtížnost: Snadná
  • Baterie v balení (2xC).
  • Vhodné pro: 8 let
Rozdíl proti verzi standardní je pouze ve velikosti rekvizit. Junior verze je vhodnější pro menší ruce.
 
Technické parametry
EAN 0808446010313
Katalogové číslo 443853
Materiál Plast
Věk do 16
Věk od 8

Nejoblíbenější v této kategorii

/ HRY A PUZZLE / Kouzla a magie / Marvin's Magic Neuvěřitelná Světla Odkudkoli pro děti
Marvin's Magic Neuvěřitelná Světla Odkudkoli pro děti
Zboží není momentálně dostupné