/ Hračky a hry / Figurky a zvířátka / Fantasy / Schleich 70543 Pegas hříbě

Schleich 70543 Pegas hříbě

Figurka- Pegas hříbě.

Zboží není momentálně dostupné
Toto zboží není momentálně skladem. Prohlédněte si podobné produkty zde.
  • nad 2 500 Kč doprava zdarma
Informace o produktu

Schleich Premium


Nová Pegasí rodina je zde! Všechny figurky Schleich jsou ručně a láskyplně malované s důrazem na detail, aby si s nimi děti mohly nejen hrát, ale také se učit. Malé hříbě pegase je nejkrásnější a tajemná magická bytost, co se v zemi hvězdných elfů vyskytuje.Je velmi plaché, a jen několik elfů jej zahlídlo. Světlo z tisíce hvězd se často třpytí na průhledných pegasových křídlech. Figurka je vyrobená z velmi kvalitního materiálu, ručně malovaná a splňuje přísné normy a předpisy. Vyberte dětem jednu či více z krásných figurek značky Schleich! Vhodné pro děti od 3 let.

Rozměr: 9 x 16 x 5,7cm

Každá figurka je jedinečná!

Figurky a herní světy Schleich podporují tvořivost a představivost dětí už od útlého věku. Každá figurka je jedinečná a i dnes jsou všechny ručně malované. Děti při hře s figurkami Schleich pochopí, jak zvířata opravdu vypadají. Dozvědí se něco o jejich přirozeném prostředí a vzájemném soužití.


schleich
schleich Measures

Svět ve svých rukách

Portfolio Schleich zohledňuje herní potřeby dětí v různých fázích vývoje: Farm World, Wild Life a Dinosauři jsou realistické tematické světy pro menší děti od tří do osmi let. O něco větší děti od pěti do dvanácti let zažívají dobrodružství s přáteli a koňskou řadou Horse Club. Děti z této věkové skupiny, které oslovuje fantasy téma, se mohou ponořit do kouzelného světa bayala® nebo do mystického světa příšerek Eldrador®.


Premium
Technické parametry
EAN 4055744012273
Katalogové číslo 70543
Materiál Plast
Pohlaví Je to fuk
Použití Na doma
Rozvoj Socializace, Vyjadřovací schopnosti
Věk do 15
Věk od 3
/ Hračky a hry / Figurky a zvířátka / Fantasy / Schleich 70543 Pegas hříbě
Schleich 70543 Pegas hříbě
Zboží není momentálně dostupné