-19 %

Sofie První - batůžek s doplňky

Krásný batůžek princezny Sofie První s doplňky pro malou princeznu.

Zboží není momentálně dostupné
Toto zboží není momentálně skladem. Prohlédněte si podobné produkty zde.
  • nad 2 500 Kč doprava zdarma
Informace o produktu

Která holčička by nechtěla být princeznou Sofií? V tomto batůžku je spousta krásných doplňků, díky kterým se Vaše holčička stane princeznou a zářit na princeznovském nebo maškarním bále.

Batůžek má fialovou barvu a je vyroben z lesklého materiálu a ozdoben obrázkem princezny Sofie a korunou. Uvnitř najdete:

  • stříbrnou korunku s obrázkem princezny Sofie
  • hřeben a zrcátko
  • sponky do vlasů s fialovými kameny
  • náramek s bílými a fialovými kameny
  • stříbrnou hůlku zdobenou fialovým kamenem ve tvaru hvězdy a dalšími fialovými a bílými kamínky a na hůlce nechybí ani růžová mašle s logem Disney


Sofie První je americký animovaný televizní seriál produkovaný Disney Channel. Seriál vypráví o milé a odvážné princezně jménem Sofie První. Její příběh začíná v malé vesnici odkud Sofie a její máma Miranda pocházejí. Vše se ale změní ve chvíli, když král Roland II. pozve Mirandu a Sofii do svého zámku. Miranda a Roland se vezmou, a tak má Sofie nevlastního otce a dva nevlastní sourozence, bratra Jamese a sestru Amber. Sofie dostane od svého nevlastního otce kouzelný medajlonek, díky kterému může mluvit se zvířátky. A tak začíná její kouzelné dobrodružství!

Technické parametry
EAN 8594054914007
Katalogové číslo BOL82520DI
Materiál Plast
Pohlaví Holka
Použití Na cesty
Rozvoj Vyjadřovací schopnosti
Věk do 14
Věk od 3
Sofie První - batůžek s doplňky
Zboží není momentálně dostupné