/ Hračky a hry / RC modely / RC roboti a potvůrky / Star Wars Jedi Heliball na dálkové ovládání
-18 %

Star Wars Jedi Heliball na dálkové ovládání

Dron v podobě trenažeru pro rytíře Jedi můžeš ovládat přes dálkové ovládání a nebo zapnout autopilota. Ten rozezná přibližující se překážku a reaguje na ni přidáním otáček. Kromě zvukových efektů vysílá tento artefakt z Hvězdných válek také světelné signály. Staň se rytířem Jedi a ovládání mezihvězdný prostor společně s Jedi Training Remote Heliball.

Zboží není momentálně dostupné
Toto zboží není momentálně skladem. Prohlédněte si podobné produkty zde.
  • nad 2 500 Kč doprava zdarma
Informace o produktu

Tahle malá helikoptérka je zdrojem doslova intergalaktické Zábavy. Pokud jsi někdy sledoval filmové Hvězdné války, možná už ji znáš. Je to ten létající předmět, se kterým se připravují pro své poslání rytíři Jedi. Ale Ty naštěstí nebudeš muset odrážet laserové paprsky světelným mečem. Ty budeš tento trenažér pilotovat! A to je ještě lepší!

Dálkovým ovládáním nebo silou vůle
Dron se může vznášet v prostoru dvěma způsoby. Buď jej budeš ovládat dálkovým ovládáním a budeš s ním létat nahoru a dolů. Nebo zapneš něco jako autopilota a vesmírný stroj budeš ovládat silou vůle. Tedy alespoň přihlížejícím to tak bude připadat. Ve skutečnosti je vrtulníček vybaven senzorem ve spodní části trupu, který reaguje na přiblížení se k překážce. Takže jakmile pod vrtulníček dáš ruku, nohu, nebo jakmile se přiblíží k podlaze, okamžitě přepne rotory na vyšší obrátky a vzlétne výše, dokud nebude opět mimo dosah překážky. V praxi to pak vypadá tak, že heliball ovládáš pouhou myšlenkou a máváním ruky. Věř mi, je to velmi působivé!

Zvuky a záblesky
Jako správný trenažér pro budoucí rytíře Jedi vysílá heliball záblesky a vydává zvuky laseru. Ty vydává levitující stroj náhodně, nebo je můžeš také ovládat pomocí dálkového ovládání.

Snadné létání
Dvouvrtulový dron je vybaven gyroskopickým zařízením, které se stará o maximálně klidný a plynulý let. Nemusíš být zkušený pilot, ani ostřílený hvězdný válečník, abys s heliballem dokázal létat. Potřebuješ jen 4 tužkové baterie (nejsou součástí balení!) do dálkového ovládání.
Vstup do světa hvězdných rytířů Jedi a připrav se na bitvu o Galaxii s Jedi Training Remote Heliball.

Technické parametry
EAN 5055394009042
Katalogové číslo HB-1041
Dálkové ovládání Rádio
Materiál Plast
Pohlaví Je to fuk
Použití Na ven
Rozvoj Pohyb
Věk do 50
Věk od 5
/ Hračky a hry / RC modely / RC roboti a potvůrky / Star Wars Jedi Heliball na dálkové ovládání
Star Wars Jedi Heliball na dálkové ovládání
Zboží není momentálně dostupné