/ Hračky a hry / Hračky na ven / Bublifuky / Hamleys bublifuk - Turbo Bubble Blaster modrý
Bestseller Exkluzivně
-30 %

Hamleys bublifuk - Turbo Bubble Blaster modrý

Bublifuk na tužkové baterie s neuvěřitelnou kadencí tisíce bublin za minutu. Opravdové dělo mezi bublifuky s vyměnitelným zásobníkem. Stačí našroubovat nádobu s roztokem, stisknout spoušť a už o jede! Hlaveň s celkem šesti bublifukovými terčíky tě během pár vteřin doslova zaplaví bublinami. Opravdu bezpečná zbraň pro každého akčního hrdinu od tří let výše.

Zboží není momentálně dostupné
Toto zboží není momentálně skladem. Prohlédněte si podobné produkty zde.
  • nad 2 500 Kč doprava zdarma
Informace o produktu

Tohle je opravdový král mezi bublifuky! Vypadá na první pohled trochu jako samopal, trochu jako kulomet, ale ve skutečnosti je to mírumilovná „zbraň“ přinášející jen a jen skvělou zábavu. S kadencí automatické zbraně dokáže „střílet“ bubliny jednu za druhou, přesněji řečeno i několik bublin na jednou. Stačí stisknout spoušť a už to jede, už to bublá! Tisíce báječných bublin za jedinou minutu!

Šest bublifuků v jednom

O nekonečný přísun stovek a tisíců bublin se stará rotační hlaveň, ve které se točí hned šest bublifukových terčíků. Ty se střídavě namáčejí ve speciálním bublifukovém roztoku a probíhají před vzduchovou tryskou. Výsledkem je záplava bublin během pár vteřin.

Vyměnitelný zásobník

Zásobník se speciálním bublifukovým roztokem našroubuješ přímo na zbraň. Lze ho snadno doplňovat, ale pro tu nejlepší akci je skvělé mít zásobníků více. Pak už tebe a tvoje bubliny nic nezastaví.

Pouze na tužkové baterie

Vyladěný motorek v EXTREME BUBBLE BLASTERu nasává roztok ze zásobníku, přivádí jej do hlavně, kde také pohání rotační terčíky a vzduchovou trysku. Stačí do rukojeti vložit tužkové baterie a stisknout spoušť.

Bezpečná alternativa k dětským pistolkám

Jak už bylo řečeno, svým tvarem připomíná Hamleys Bubbleator automatickou zbraň. Rukojeť, hlaveň, zásobník a spoušť. Jedná se ale o mnohem bezpečnější alternativu k jakýmkoli hračkám tohoto typu, které mohou být často i nebezpečné. Navíc díky tomu, že je zásobník bublifukové kapaliny přišroubován k tělu bublifuku, nehrozí jeho nechtěné vylití.

Sezvi kámoše, vyber si každý svoji barvu a zahal svět do tisíců báječných bublin s EXTREME BUBBLE BLASTERem.

Technické parametry
EAN 5013353483081
Katalogové číslo 483081
Materiál Plast
Pohlaví Je to fuk
Použití Na cesty
Rozvoj Tvořivost
Typ baterie Jednorázové
Věk do 12
Věk od 3
/ Hračky a hry / Hračky na ven / Bublifuky / Hamleys bublifuk - Turbo Bubble Blaster modrý
Hamleys bublifuk - Turbo Bubble Blaster modrý
Zboží není momentálně dostupné