/ Hračky a hry / Hračky na ven / Sportovní potřeby / Draci a házedla / Wicked Booma bumerang - Sonic
-60 %

Wicked Booma bumerang - Sonic

Plastový bumerang se třemi lopatkami je speciálně určen pro házení na volném venkovním prostranství. Jeho akční rádius se pohybuje od desíti do patnácti metrů. To znamená, že jakmile bumerang hodíš, maximálně po patnácti metrech letu se stočí a vrátí se ti do ruky. Navíc při letu vydává hvízdavé zvuky. Rozvíjej svůj postřeh a koordinaci a užij si spoustu Zábavy se sonickým

Zboží není momentálně dostupné
Toto zboží není momentálně skladem. Prohlédněte si podobné produkty zde.
  • nad 2 500 Kč doprava zdarma
Informace o produktu
Sonický bumerang nabízí spoustu zábavy pro ty, kteří si nemají s kým házet, nebo které prostě nebaví házet si jen tak o zeď s obyčejným míčkem. Bumerang je tradiční vrhací nástroj australských domorodých kmenů a nyní se na dobrodružství s tímto „poslušným dřívkem“ můžeš vydat i ty.
Hvízdající bumerang se třemi lopatkami

Bumerang Wicked sonic Booma sice není tradičního trojúhelníkovitého tvaru, má celkem tři „lopatky“, ale o to poslušněji se po vrhnutí vrací zpátky do ruky. Není ani tradičně dřevěný, ale je vyroben z lehkého a odolného plastu. Jeho lopatky jsou vybaveny speciálními píšťalkami. Jakmile se ve vzduch roztočí, začne hvízdat. Opravdoví mistři ho tak dokáží chytat i se zavřenýma očima. Ale to raději sami nezkoušejte

Pro házení na delší vzdálenost
Sonický bumerang je konstruován pro Zábavu na rozlehlých otevřených prostorech. Jeho funkční rádius je od desíti do patnácti metrů. To znamená, že když bumerangem prudce hodíš, teprve po deseti metrech se k Tobě začne zase vracet jako poslušný pejsek.

Naučí se to každý
Házet bumerangem není vůbec nic složitého. Uchopíš jej mezi palec a ukazovák za jednu z jeho lopatek ve svislé poloze a plynulým máchnutím ruky odshora dolu jej vymrštíš před sebe. Bumerang se díky speciální aerodynamické konstrukci natočí do horizontální neboli vodorovné polohy a opsaným obloukem se Ti vrátí zpátky do ruky. Stačí jej chytit. Kdyby sis nevěděl rady, na krabici, ale také na internetu, najdeš spoustu rad a návodů.

Pro rozvoj koordinace a postřehu
S bumerangem si užiješ spoustu Zábavy, i když zrovna nemáš po ruce nikoho, kdo by si s tebou chtěl házet. Stačí jen získat správný švih a za chvíli je z Tebe obávaný „lovec z australské buše“. Něco jako Krokodýl Dundee!
Házením s bumerangem budeš v sobě rozvíjet koordinaci těla a oka, postřeh, motoriku i fyzickou zdatnost. Tak pojď do toho!
Technické parametry
EAN 5060170941287
Katalogové číslo 880054
Materiál Plast
Pohlaví Je to fuk
Použití Na ven
Rozvoj Pohyb
Typ baterie Není na baterky
Věk do 99
Věk od 8
/ Hračky a hry / Hračky na ven / Sportovní potřeby / Draci a házedla / Wicked Booma bumerang - Sonic
Wicked Booma bumerang - Sonic
Zboží není momentálně dostupné